Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gniady kiedy Ci koncowke obcieli? :grin:

Wczoraj gadalismy o tym a dzis gniady bez koncowki :polew:

:grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hej jest mozliwosc sprawdzenia auta czy bylo bite i jak ? sprowadzone z niemiec mam numer tablic niemieckich .

jest możliwe jak przemierzysz czujnikiem lakieru inaczej sie nie dowiesz. co Ci tablice dają jak teraz u nas każdy dorabia na zamówienie jakie chcesz.

Opublikowano
hej jest mozliwosc sprawdzenia auta czy bylo bite i jak ? sprowadzone z niemiec mam numer tablic niemieckich .

jest możliwe jak przemierzysz czujnikiem lakieru inaczej sie nie dowiesz. co Ci tablice dają jak teraz u nas każdy dorabia na zamówienie jakie chcesz.

Jak ktos wymienial elementy blacharki typu drzwi blotniki maske pod kolor to czujnik nic nie da :wink:

Opublikowano
hej jest mozliwosc sprawdzenia auta czy bylo bite i jak ? sprowadzone z niemiec mam numer tablic niemieckich .

jest możliwe jak przemierzysz czujnikiem lakieru inaczej sie nie dowiesz. co Ci tablice dają jak teraz u nas każdy dorabia na zamówienie jakie chcesz.

Jak ktos wymienial elementy blacharki typu drzwi blotniki maske pod kolor to czujnik nic nie da :wink:

no właśnie dlatego chciałem spróbować znalezc oryginalne ogloszenie jak jeszcze byl rozwalony ;) poprosilem vin po vinie znajde bo w de przewaznie podaja numer vinu auta :)

Opublikowano

Jeśli był wymieniany element w kolor, to tez nie odrzuca od razu auta :) trzeba patrzeć na podłużnice i profile zamknięte :).

Opublikowano
Jeśli był wymieniany element w kolor, to tez nie odrzuca od razu auta :) trzeba patrzeć na podłużnice i profile zamknięte :).

Dokladnie. Lekkie historie to wiekszosc aut ma gorzej jak skladane z trzech :grin:

Opublikowano
  • Autor

Udeptalismy Goldikowi trawę. Trzy tygodnie koszenie ma z głowy

Opublikowano
No ja tez wielkie dzieki dla organizatora za mega za***iste rozpoczecie majowki. Jak sie dorwe do kompa to Ci takie podziekowanie wyebie na glownej ze mala bania :grin:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

Zobaczymy. Narazie widze na jedno oko :grin:

Ty

Ty ,mi nie dziekuj tylko wyrzuć mi te K z mojego nicka :decayed:

Opublikowano
No ja tez wielkie dzieki dla organizatora za mega za***iste rozpoczecie majowki. Jak sie dorwe do kompa to Ci takie podziekowanie wyebie na glownej ze mala bania :grin:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

Zobaczymy. Narazie widze na jedno oko :grin:

Ty

Ty ,mi nie dziekuj tylko wyrzuć mi te K z mojego nicka :decayed:

przyjacielu, napisz w tym temacie jaka historia się zakręca z tym nickiem:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=108301

chwila moment jak Prezes tam

zajrzy to będziesz miał ogarnięte :hi::buziak:

Opublikowano

Dziś tylko dwa browarki trzeba odespać pijatyke

Opublikowano
Dziś tylko dwa browarki trzeba odespać pijatyke

Jarek przecież i tak zawsze będziesz Goldik .Właśnie wróciliśmy od sąsiadów było nie żle.

Opublikowano
  • Autor

Ja dalej walcze

Opublikowano

iwbxjdmdkqmduwndjqnxua!! :drunk:

Opublikowano

Robimy jutro spota?

Opublikowano

Jak będzie to ja będe :decayed:

Opublikowano

No to juz :decayed:

Opublikowano

Ja tez chetnie podjade

Opublikowano
  • Autor

Będę u rodziców to zajadę

Opublikowano

Siema cyce... zaraz start z Wawy.... na spota powinienem się wyrobić na relaxie :decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.