Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak apropo podrzuć namiary na PW do Pana Irka bo gdzies przesiałem :doh:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

cały weekend na stadionie :whistling:

Opublikowano
cały weekend na stadionie :whistling:

Może zawitam w sobote :kox:

Opublikowano
  • Autor
Maciek mogą jak z każdych drzwi pociągniesz kabel :decayed:

kabli u mnie dostatek tylko gdzie co i jak :wink: Co do Irka to przypomnij mi jutro bo drugi telefon w aucie zostawiłem. Chyba że Gniady się aktywuje na browara to wyślę Ci jeszcze dzisiaj.

Opublikowano
cały weekend na stadionie :whistling:

Może zawitam w sobote :kox:

kurna ja mam w sobote impreze firmową za darmoszke chlańsko kiełbaski szaszłyki i grille , ale może wpadne " JAK BĘDĘ MIAŁ CZYM " :grin::polew::polew: (cwiara pamiętasz ? :grin: )

Opublikowano

No, pamietam

Opublikowano
  • Autor

kurna ja mam w sobote impreze firmową za darmoszke chlańsko kiełbaski szaszłyki i grille

Taka biba to chyba biskup przyjeżdża albo jakieś ponadprogramowe zmartwychwstanie się trafiło ? :decayed:

Nie pierdziel żeś piękny wbij na moment na stadion to się prawdziwego piwa raz do roku napijesz.

Opublikowano

Bry ja mam dwie imprezy jedna 24 a druga wypada jak będziemy w nysie

Opublikowano

kurna ja mam w sobote impreze firmową za darmoszke chlańsko kiełbaski szaszłyki i grille

Taka biba to chyba biskup przyjeżdża albo jakieś ponadprogramowe zmartwychwstanie się trafiło ? :decayed:

Nie pierdziel żeś piękny wbij na moment na stadion to się prawdziwego piwa raz do roku napijesz.

czytać uważnie :wink: FIRMOWA znaczy że z pracy - a że zawsze jest na mega wypasie to żal nie skorzystać bo żarełko i wszytko pierwsza klasa jak prezes stawia :decayed: to za darmoszke cały dzień jedzenia i chlania to kto by nie skorzystał :decayed:

jak się nie skończe na firmówce to napewno zajade :hi:

Opublikowano

Jaka darmowa 40 zeta z wypłaty potrącane

Opublikowano
Jaka darmowa 40 zeta z wypłaty potrącane

oj... żeby nie więcej :decayed:

Opublikowano
:shock3::shock3::shock3:

Nie rób wielkich oczu tylko o której w sobotę idziemy?

Opublikowano
Jaka darmowa 40 zeta z wypłaty potrącane

To chyba u was. U mnie darmoszka :banan:

Opublikowano
Jaka darmowa 40 zeta z wypłaty potrącane

To chyba u was. U mnie darmoszka :banan:

to właśnie twoja podwyżka

Darmo to kopa w d*pę już nie dostaniesz :D "kiedyś to były czasy" .....

Opublikowano

Za darmo to mozna dostac wp***dol na miescie albo zoltaczke w szpitalu :grin:

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:shock3::shock3::shock3:

Nie rób wielkich oczu tylko o której w sobotę idziemy?

Bedziemy pierwszymi uczestnikami festiwalu :kox:

Opublikowano

Za darmo to własną żona ci d*py nie da chyba że to dzień wypłaty :-)

Opublikowano
Godz. 15.00 – 18.00 – Warsztaty pieczenie chleba | Koło Gospodyń Wiejskich z Juszczyna oraz Martyna Sobka i Laura Chołodecka

Personalia lubej zobaczyć w spotach wrocławskich - bezcenne. :decayed:

W sobotę będę Was w takim razie łapał na miejscu. :wink:

Opublikowano
Godz. 15.00 – 18.00 – Warsztaty pieczenie chleba | Koło Gospodyń Wiejskich z Juszczyna oraz Martyna Sobka i Laura Chołodecka

Personalia lubej zobaczyć w spotach wrocławskich - bezcenne. :decayed:

W sobotę będę Was w takim razie łapał na miejscu. :wink:

Ok

Opublikowano

Dzisiaj na Tekach projekt P.I.W.O. Ktoś się wybiera?!

Opublikowano
  • Autor

sam sobie zrobię projekt piwo :decayed:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

nie zalega komuś 225/45/17 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.