Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kaju, zdejmowałeś może w 2.5 górną miskę olejową? konieczny jest demontaż przodu?

to nie wina uszczelki gdzieś sp***dala mi płyn przy dłuższej jeździe ale nie wyłapie tego bo olejem za***any dół.

żadna szmata w okolicy nie chce się podjąć ogarnięcia silnika bo się boją :facepalm:

o stary. ryj to mało powiedziane. pompa out, rozrząd out, sanki w dół, silnik do góry i dopiero jest tam dojście do jednej śruby. dzień roboty, żeby j**aną uszczelkę za ~20zł (ASO) wymienić... drugi dzień składania, ustawienie rozrządu, kąt wtrysku, et cetera. Jest z tym zabawa, tyle powiem :wink: i musi to robić ktoś ogarnięty, nie dziwie się, że nikt Ci się nie chce tego podjąć, bo sam przez to przechodziłem.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju to ja nie wiem za co ty kochasz te 2.5 tdi :D

Opublikowano

Kaju to ja nie wiem za co ty kochasz te 2.5 tdi :D

to stan umysłu, styl życia :grin::wink: długo by o tym rozmawiać, ale akurat to, co mu jebło jest jednym z najgorszych rzeczy do zrobienia przy tym silniku, bo inaczej tego nie obejdziesz

Opublikowano
  • Autor

Nie licząc wałkow i vp 44

nadane z nory szczura

Opublikowano

Nie licząc wałkow i vp 44

nadane z nory szczura

nie no, to akurat nie jest tak tragiczne, pompe wyciągnąć to c**j wielki, w porównaniu do wyjęcia tej uszczelki...

Opublikowano

Nie licząc wałkow i vp 44

nadane z nory szczura

nie no, to akurat nie jest tak tragiczne, pompe wyciągnąć to c**j wielki, w porównaniu do wyjęcia tej uszczelki...

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Wyjąć a zapłacic za naprawę to dwie różne rzeczy :decayed:

nadane z nory szczura

Opublikowano

Wyjąć a zapłacic za naprawę to dwie różne rzeczy :decayed:

nadane z nory szczura

o to to, ja przy tym ręce ujebałem powyżej łokci, nie licząc kurw, c**ji i litrów wódy ile na to poszło :grin:
Opublikowano

Wyjąć a zapłacic za naprawę to dwie różne rzeczy :decayed:

nadane z nory szczura

o to to, ja przy tym ręce ujebałem powyżej łokci, nie licząc kurw, c**ji i litrów wódy ile na to poszło :grin:

poprzednia fure ogarniałem sam, teraz mam za dużo roboty do tego kampania się zaczęła na buraka cukrowego i muszę być codziennie na magazynie. Póki co dolewam raz na 2 tygodnie płyn, olej raz na 1.5 mies wiec smiało można powiedzieć, że jestem i tak w lepszej sytuacji niż hondziarze :decayed:

pod koniec roku będę myślał czy leczyć 2.5 czy wlozyc avf. bo narazie brak czasu na co kolwiek

Szczuraz masz jeszcze te zaslepy do lifta? jak nie pogoniłeś tej kiery to mogę powinąć ja też to obejszyje sobie i splaszcze dołem:) będe leciał w środku tygodnia pod wieczór na wrocław to zajechał bym :)

Edytowane przez kozunia13

Opublikowano

Chłopaki jednak biorę polifty. Żona powiedziała, że ten kierunkowskaz wystaje tak jakby auto było składane z 3 przystanków.

Dajcie znać jakby ktoś miał lampy poliftowe do B5 nie muszą być z bixem, a nawet lepiej żeby nie były :D


A takie to podejdą P&P ?
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115170-VAL87497-O8885-reflektor-swiatel-prawy.html
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115150-VAL87496-O8885-reflektor-swiatel-lewy.html

Opublikowano

Chłopaki jednak biorę polifty. Żona powiedziała, że ten kierunkowskaz wystaje tak jakby auto było składane z 3 przystanków.

Dajcie znać jakby ktoś miał lampy poliftowe do B5 nie muszą być z bixem, a nawet lepiej żeby nie były :D

A takie to podejdą P&P ?

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115170-VAL87497-O8885-reflektor-swiatel-prawy.html

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115150-VAL87496-O8885-reflektor-swiatel-lewy.html

chyba bez rezania blotnika sie nie obejdzie w przedlifcie

Edytowane przez kozunia13

Opublikowano

rezanie to wiem, ale czy cos trzeba dodatkowo dokupować w stylu robić jakieś nowe wiązki? Czy przetwronica i regulacja podejdzie z tych moich do tych nowych ? Te nowe to golas totalny. Zreszta wszystkie tak są sprzedawane.

Opublikowano

rezanie to wiem, ale czy cos trzeba dodatkowo dokupować w stylu robić jakieś nowe wiązki? Czy przetwronica i regulacja podejdzie z tych moich do tych nowych ? Te nowe to golas totalny. Zreszta wszystkie tak są sprzedawane.

potrzebujesz kostki lamp, ale ja się tym rzucam, to się odezwij. Przetwornice Ci nie wejdą w lampy, a za cenę jednej lampy z linku masz komplet xenonów z lifta w za***istym stanie.

Opublikowano

Jak podetniesz błotnik to i takie jak ja mam firmy tyc podejda i nie wiem jakie masz wtyczki ale pewnie trzeba bedzie zmienic te co podałeś link ta sa oryginalne co szły do poliftowych

Jak nie chcesz przerabiać wtyczek sa specjalnie przejściówki tylko podpinasz i hula

Opublikowano

rezanie to wiem, ale czy cos trzeba dodatkowo dokupować w stylu robić jakieś nowe wiązki? Czy przetwronica i regulacja podejdzie z tych moich do tych nowych ? Te nowe to golas totalny. Zreszta wszystkie tak są sprzedawane.

potrzebujesz kostki lamp, ale ja się tym rzucam, to się odezwij. Przetwornice Ci nie wejdą w lampy, a za cenę jednej lampy z linku masz komplet xenonów z lifta w za***istym stanie.

Dawaj więc namiary na te w za***istym stanie :) biorę od ręki.

Opublikowano

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Opublikowano

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Świeże ze Szwecji przywiezione. :v

Patykiem pisane

Opublikowano

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Świeże ze Szwecji przywiezione. :v

Patykiem pisane

im mniej wiesz, tym krócej siedzisz :grin:

Opublikowano

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Świeże ze Szwecji przywiezione. :v

Patykiem pisane

im mniej wiesz, tym krócej siedzisz :grin:
:v

Patykiem pisane

Opublikowano
  • Autor

Wyjąć a zapłacic za naprawę to dwie różne rzeczy :decayed:

nadane z nory szczura

o to to, ja przy tym ręce ujebałem powyżej łokci, nie licząc kurw, c**ji i litrów wódy ile na to poszło :grin:

poprzednia fure ogarniałem sam, teraz mam za dużo roboty do tego kampania się zaczęła na buraka cukrowego i muszę być codziennie na magazynie. Póki co dolewam raz na 2 tygodnie płyn, olej raz na 1.5 mies wiec smiało można powiedzieć, że jestem i tak w lepszej sytuacji niż hondziarze :decayed:

pod koniec roku będę myślał czy leczyć 2.5 czy wlozyc avf. bo narazie brak czasu na co kolwiek

Szczuraz masz jeszcze te zaslepy do lifta? jak nie pogoniłeś tej kiery to mogę powinąć ja też to obejszyje sobie i splaszcze dołem:) będe leciał w środku tygodnia pod wieczór na wrocław to zajechał bym :)

Zaslepki mam kiera jest. Skóra na kierze jest igła to szkoda ją ruszac.

nadane z nory szczura

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.