Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

złamał się, ale został sklejony i hula

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Łoooooj kolego luzuj, luzuj, nie chciałem Cie pod żadnym pozorem urazić lub coś w tym stylu... Nie miałem tego na myśli, jeśli odebrałeś to zbytnio do serca, to na zgode :drinks:

Spoko :drinks:

Opublikowano
złamał się, ale został sklejony i hula

Ręce mi opadają do Was... 35zł i jeszcze kleicie ?? :shock3:

Opublikowano
  • Autor

Lepiej skleić na szybko i szukać niż łapać dodatkowy wqrw słuchając tego pyrkania :wink:

A to trzeba smarować? :naughty: ...nie dopisali :whistling::decayed:

Napisz do Wojtasa PW i dopisze Cię na pierwszej stronie do zakładki :kox:

Łoooooj kolego luzuj, luzuj, nie chciałem Cie pod żadnym pozorem urazić

Jako że Arek jest bardzo miłym człowiekiem to pewnie nie skręci Ci karku jak wpadniesz na spot ale zasada jest prosta jak się nie piło z kimś to trzeba zachować jakiś dystans :facepalm:

My się znamy i piliśmy razem to się możemy jechać... ale jak jesteś trzeźwy :ssij:

Opublikowano

Dobra, temat wyjaśniony, "nie ma się co napinać, szkoda prądu" - wyłapane jakiś czas temu z rozmowy dwóch elektryków na montażu :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Gobi łap póki stoją w giełdzie :naughty: wiem że masz 2 lift ale te mają obrysy boczne http://www.a4club.pl/index.php?topic=30956.0

Opublikowano
Gobi łap póki stoją w giełdzie :naughty: wiem że masz 2 lift ale te mają obrysy boczne http://www.a4club.pl/index.php?topic=30956.0

Widzę na odłam zaglądasz ?? Znasz historię tego forum ? :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Felge mam już do odebrania... zobaczymy co oni tam wymodzili :whistling: Ponoć trzeba było spawać pod oponą :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No to szpachla , lakier i będzie felga nówka... mam nadzieję że magik znał się na robocie i da się ją wyważyć

Widzę na odłam zaglądasz ?? Znasz historię tego forum ? :decayed:

Tak słyszałem o pewnych Murzynach z niedotlenionym mózgiem :grin: Ja zaglądam tam tylko w giełdę ale Gniady to ma tam historię w technicznych że hoho :kox:

Opublikowano

Tak słyszałem o pewnych Murzynach z niedotlenionym mózgiem :grin: Ja zaglądam tam tylko w giełdę ale Gniady to ma tam historię w technicznych że hoho :kox:

Czekam na opowieści

Opublikowano

siemka przed robotą

Opublikowano
No to szpachla , lakier i będzie felga nówka... mam nadzieję że magik znał się na robocie i da się ją wyważyć

Właśnie odebrałem... i elegancko zrobili :wink:

Teraz tylko lakier i będzie malina... A wyważali przy mnie i jest ok :decayed:

A tak nawiasem...mają nawet rześką Panią w biurze :naughty:

Opublikowano
No to szpachla , lakier i będzie felga nówka... mam nadzieję że magik znał się na robocie i da się ją wyważyć

Właśnie odebrałem... i elegancko zrobili :wink:

Teraz tylko lakier i będzie malina... A wyważali przy mnie i jest ok :decayed:

A tak nawiasem...mają nawet rześką Panią w biurze :naughty:

Gdzie robiłeś i ile skasowali ?

Opublikowano

U Sochackiego na ul.Robotniczej (wcześniej byli na Borowskiej)

Prostowanie+spawanie+szpachlowanie 190zł

Pamiętaj tylko, że moja felga była zdrowo j**nięta...nikt oprócz nich nie chciał się podjąć naprawy

Opublikowano
  • Autor

ja teraz swoje robiłem mam już jedną gotową pod lakier. Puściłem ją w czarną kontrolkę pare niedoróbek przed podkładem i przechodzę do następnej sztuki. Zacząłem od tej najbardziej sponiewieranej zajęła mi 4 godziny :doh:

Opublikowano
ja teraz swoje robiłem mam już jedną gotową pod lakier. Puściłem ją w czarną kontrolkę pare niedoróbek przed podkładem i przechodzę do następnej sztuki. Zacząłem od tej najbardziej sponiewieranej zajęła mi 4 godziny :doh:

No musimy się sprężać... bo przydało by się już założyć :whistling:

Opublikowano

szczurku drogi..nie widze roznicy miedzy europa a usa :D

Opublikowano
  • Autor

kierunek jest czerwony i masz obrys na boku lampy :wink:

No musimy się sprężać... bo przydało by się już założyć :whistling:

Ja jeszcze muszę letnie obuwie zakupić :thumbdown: Jakby miał ktoś 225/45/17 w stanie do jazdy i dobrej walucie to chętnie odkupię.

Opublikowano

Ja jeszcze muszę letnie obuwie zakupić :thumbdown:Jakby miał ktoś 225/45/17 w stanie do jazdy i dobrej walucie to chętnie odkupię.

Popytam, może coś się znajdzie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.