Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Podświetlenie przycisków konsoli środkowej


Fox55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem, który poruszany był na forum, ale nie miał praktycznego zakończenia. Otóż ostatnio wymieniłem konsolę środkową ponieważ była mocno porysowana i poobcierana przez poprzedniego właściciela. Po wymianie zniknęło ( tzn. nie palą się żarówki po włączeniu zapłonu jak też po włączeniu świateł postojowych) podświetlenie przycisków regulacji wysokości świateł, ogrzewania tylnej szyby, światła p.mgielnego, a także pokręteł nawiewu powietrza i zapalniczki. Świeci się jedynie przycisk świateł awaryjnych. Po naciśnięciu tych włączników wszystkie odbiorniki działają i palą się ich kontrolki. Czy ktoś miał już taki problem i ci było przyczyną takiego stanu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia bezpieczników, później przewody może podczas wymiany je przyciąłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki - są dobre. Pozostają do sprawdzenia przewody, ale myślę, że gdybym je przyciął to paliłoby bezpieczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox55 znalazłeś rozwiązanie?

Mam identyczny problem.

Nie działa mi wszystko zaznaczone na czerwono:

3_1272956723.jpg

Działa tylko podświetlenie od świateł awaryjnych (biały znaczek podświetlony na czerwono + duży czerwony trójkącik) oraz cały wyświetlacz od klimy (temperatura i obok siła nawiewu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeszcze nie znalazłem rozwiązania tego problemu, bo nie miałem możliwości grzebania pod konsolą. Jak tylko uda mi się coś wykombinować to powiadomię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z małym ale...

Po włączeniu HID-badziewia umarł procek w liczniku, przestały działać wszystkie zegary, całe podświetlenie deski rozdzielczej. Podobno sterowanie podświetleniem idzie przez licznik. Więc sprawdź kostki od zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, popatrzę jak będę miał chwilę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...