Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oho to może i Król sie pokaże ;P

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no króla zabraknąć nie może :)

Opublikowano

wuju : ładniej niż się spodziewałem :th:

mimo tego ze przytyrane to i tak wyglądają za***iście na aucie :kox:

w piątek piszę się na spota :)

tez chyba jak mi mechanik odda samochód :gwizdanie:

Opublikowano

ja jak zarejestruje w piąte to furakiem,

jak nie zarejestruje to będę popijał,

ale na spocie oczywiście:)

wuju powiem Ci że na początku jak fele pokazywałeś to tak sobie jakoś to wyobrażałem inaczej ale teraz kox

Opublikowano

a co duży przegląd ;D? ja muszę wrócić bo mam przegląd ważny do piątku:P

Opublikowano

no rozrząd w końcu z przeglądem :kwasny:

nie no wyglądają prze tylko opony sa po hu ju ale nie można mieć wszystkiego :przebiegly:

zdjcie0354v.jpg

Opublikowano

No mnie to już męczy jakiś czas.. w niedzielę postanowiłem, że nie odpuszczę. Daje se rok :decayed:

No to do roboty Raguś. Powodzenia. :th:

mokom, nie uwierzę dopóki Cię nie zobaczę na spocie. :decayed::wink4:

Opublikowano

No mnie to już męczy jakiś czas.. w niedzielę postanowiłem, że nie odpuszczę. Daje se rok :decayed:

No to do roboty Raguś. Powodzenia. :th:

no ja sam nie wierzę:) ale nie ma odwrotu jak nie autem to będę dzwonił byście mnie zabrali:)

mokom, nie uwierzę dopóki Cię nie zobaczę na spocie. :decayed::wink4:

Opublikowano

no ja sam nie wierzę:) ale nie ma odwrotu jak nie autem to będę dzwonił byście mnie zabrali:)

Nie ma problemu, jak coś to dzwoń. :th:

Opublikowano

Nie ma problemu, jak coś to dzwoń. :th:

Tomaszu a czy mógłbyś na spota zabrać ze sobą miernik lakieru??

Opublikowano

Tomaszu a czy mógłbyś na spota zabrać ze sobą miernik lakieru??

Jasne. :th:

Opublikowano

Widziałem w takiej e30 silnik V12 :kox:

a tak a propose pewnie już widzieliście ale widziałem to już wiele razy i nadal lubię to oglądać

zrób coś takiego :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

zrób coś takiego :naughty::decayed::kox:

Gdybym chciał samochód do jazdy na wprost to kupiłbym np. Audi. :tongue4::decayed:

Opublikowano

nie spać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

te wujek ty pewnie dopiero wstałeś :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:32_________________________________________________z pracy w sumie niedawno wrociłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:32_________________________________________________z pracy w sumie niedawno wrociłem :tongue4:

no tak latarnie pogasili trzeba wracać do domu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no.. zwiozłem moje dziwki i koniec na dzis :kox:

Opublikowano
  • Autor

no.. zwiozłem moje dziwki i koniec na dzis :kox:

PIMP :evil:

już wiem dlaczego w tak młodym wieku jeździsz B6 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.