Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zenony masz oZiU :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zenony masz oZiU :decayed:

nie;P zgaduj dalej:P
Opublikowano

zenony masz oZiU :decayed:

nie;P zgaduj dalej:P

oZiO jest bi :>[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:36_________________________________________________

no tylko slalom miedzy studzienkami sie zaczął :decayed:

Widocznie mało km przejechałeś na tych felgach skoro slalom między studzienkami Ci nie przeszkadza. :wink4:

z 400 :mysli:

cos sie dzieje przynajmniej :naughty:

Opublikowano

zenony masz oZiU :decayed:

nie;P zgaduj dalej:P

oZiO jest bi :>[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:36_________________________________________________

no tylko slalom miedzy studzienkami sie zaczął :decayed:

Widocznie mało km przejechałeś na tych felgach skoro slalom między studzienkami Ci nie przeszkadza. :wink4:

z 400 :mysli:

cos sie dzieje przynajmniej :naughty:

wuju zapraszam na 19 do ww;P
Opublikowano

wuju zapraszam na 19 do ww;P

a po co ? :przebiegly:

Opublikowano

po nowe plomby:D

Opublikowano

mam nówki jeszcze na gwarancji :tongue4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 17:59_________________________________________________dokładka juz jest :kox:

Opublikowano

zamontowałeś?:>

Opublikowano

nie no jeszcze pomalować i kratki kupić :gwizdanie:

na wiosne :przebiegly:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 18:43_________________________________________________kto jutro będzie :mysli: bo wypisuje właśnie podanie do kobity zeby mnie puściła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kto jutro będzie :mysli: bo wypisuje właśnie podanie do kobity zeby mnie puściła :decayed:

:polew: :polew: :polew: czyli standardowo cię nie będzie[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:06_________________________________________________z domu trzeba sp***dalać a nie pisać podania :wink4:
Opublikowano

siemka

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:49_________________________________________________ja tu tylko na chwilke, do roboty trzeba jeszcze isc,.

jak wyglada skład na jutro, kto bedzie na spocie, może i mi wreszcie uda sie dotrzeć,.

pozdrawiam

Opublikowano

kto jutro będzie :mysli: bo wypisuje właśnie podanie do kobity zeby mnie puściła :decayed:

:polew: :polew: :polew: czyli standardowo cię nie będzie[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:06_________________________________________________z domu trzeba sp***dalać a nie pisać podania :wink4:

zdziwisz sie :gwizdanie: o ile nie bede musiał sam stać pod billa :przebiegly:

Opublikowano

[; Pany co mi nikt życzeń nie składa?:)

Opublikowano

czemu?

no to właśnie ja się pytam czemu:P
Opublikowano

aaaaa... no to wszystkiego najlepszego :>

Opublikowano

dzięki wujek:D masz u mnie piwko;P

Opublikowano

niby nie pije ale ok :beer1:

:drinks:

Opublikowano

jak za piwko to i ja składam :kox::naughty: :naughty:

a tak na poważnie najlepszego Oziu[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:14_________________________________________________mnie nie będzie "Lublin"

w next obowiązkowo:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.