Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to jest to ABP w rogu przeglądarki?? A lubi ten profil w XP znacyz styl;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:banan::banan1::banan2: musiałem synkowi puścić " tata puść tany tany tańczą banany" :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 00:30_________________________________________________

co to jest to ABP w rogu przeglądarki?? A lubi ten profil w XP znacyz styl;)

blokada jonnego :polew:
Opublikowano
:polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 00:32_________________________________________________o 1001 moja:D
Opublikowano
  • Autor

szkoda że ta 1000 miała taki h*jowy początek, ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :kox:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 00:37_________________________________________________Branoc :hi:

Opublikowano

szkoda że ta 1000 miała taki h*jowy początek, ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :kox:

e tam 1000 zaczęła się wesoło ;) lecę w kimę rano tra do roboty i auto ogarnąć branoc Panowie[;
Opublikowano
  • Autor

nie chciałem tego mówić przed 1000, ale po przekroczeniu tej magicznej granicy daję sobie wolne z forum na miesiąc minimum trzymajcie się ciepło przez ten czas pa :hi:

Opublikowano

spadam i ja

szerokości :hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 00:50_________________________________________________

nie chciałem tego mówić przed 1000, ale po przekroczeniu tej magicznej granicy daję sobie wolne z forum na miesiąc minimum trzymajcie się ciepło przez ten czas pa :hi:

ty eee daty ci sie pomyliły.. dziś nie 1 kwietnia.. jajec se nie rób :bicz3:

Opublikowano

no i na moment człowiek wyszedł i nawalili 4 strony. :kwasny::wallbash:

super, że wreszcie mamy 1000 stron :good:

Oj, Brynia jutro w pracy będzie miała co czytać. Same mądrości :polew:

Opublikowano

Oj, Brynia jutro w pracy będzie miała co czytać. Same mądrości :polew:

witam

wczoraj poziom zszedł poniżej podłogi

gratulacje dla obu panów, daliście niektórym satysfakcje i udowodnili że niczym nie różnimy się od reszty i potrafimy zrobić koszmarny syf

chcicłam napisać coś pozytywnego, ale jakoś nic nie przychodzi mi do głowy :confused4:

cześć Bryniu :) pozytywy zawsze się znajdą ;P
Opublikowano

no wczoraj chłopaczki pokazali na co ich stać :gwizdanie: rozmowa na poziomie podstawówki :thumbdown:

mcm oszukańcu :tongue4:

Opublikowano

Cześć ludziska, ładnie się spisaliście z tym tysiączkiem. :wink4:

A z kłótni chłopaków jedyny pozytyw jest taki, że jonny został uciszony. :D

Opublikowano

A z kłótni chłopaków jedyny pozytyw jest taki, że jonny został uciszony. :D

mnie tam on nie przeszkadzał, śmieszny był :decayed:

Opublikowano

mnie tam on nie przeszkadzał, śmieszny był :decayed:

Teraz jest jeszcze bardziej śmieszny. :decayed:

Opublikowano

elo[; ja już czujnik zakupiłem i idę wymieniać porażka mały czujniczek od hamulca 50 pln;/ :>

Opublikowano

kudłaty, dziś lub jutro przyprowadzę Ci Startreka. Będę dzwonił. :wink4:

Opublikowano

Siemka

widze że nie było mnie chwilke a tu takie awantury, nieżle :kox:

MCM dzieki za fele juz umalowane,

pozdro[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:31_________________________________________________

kudłaty, dziś lub jutro przyprowadzę Ci Startreka. Będę dzwonił. :wink4:

ok bedziemy w kontakcie :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć ludziska, ładnie się spisaliście z tym tysiączkiem. :wink4:

A z kłótni chłopaków jedyny pozytyw jest taki, że jonny został uciszony. :D

chyba coś się jepło :P[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:41_________________________________________________

Cześć ludziska, ładnie się spisaliście z tym tysiączkiem. :wink4:

A z kłótni chłopaków jedyny pozytyw jest taki, że jonny został uciszony. :D

chyba coś się jepło :P

a nie to tylko adrian konto skasował :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Adrian poszedł na EŁU :thumbdown:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:43_________________________________________________i tym sposobem tomaszu wskoczył #1 na 1000 :naughty:

Opublikowano

Adrian poszedł na EŁU :thumbdown:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:43_________________________________________________i tym sposobem tomaszu wskoczył #1 na 1000 :naughty:

przykro mi przepraszam;( mogę przygarnąć kropka ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.