Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziu, teraz to Ty wypowiadasz się za nas wszystkich. :bicz3:[br]

Jak poczułeś się dotknięty i myślisz inaczej to bardzo Cie przepraszam :):kwiatek: i wszystkich innych... [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:16_________________________________________________

spoko chłopy wyluzujcie poślady :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:12_________________________________________________zmieńmy temat i w dobrym stylu jebnijmy tałzena :wink4:

o a mi się dziś czujnik pod pedałem hamulca wysrał i nie mam stopów i mam czy nowe żółciutkie kontrolki na desce :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tera Ty coś wklej. :decayed:

Oziu, nie mnie powinieneś przepraszać...

Adrian z resztą też. Stawiam wódkę w piątek. :naughty:

Opublikowano

nie ma to jak pochwalić paździerz wyjeżdżając z Radomia :polew: :polew:

Opublikowano

Dobry styl chyba już tu nie zawita po tych kilku stronach

Opublikowano

Tera Ty coś wklej. :decayed:

Oziu, nie mnie powinieneś przepraszać...

Adrian z resztą też. Stawiam wódkę w piątek. :naughty:

w przyszły postaw ;P w ten muszę zostać w Ww i dokończyć inżynierkę albo wpadaj we wtorek i zostań do środy ;)

a kogo powinienem przeprosić ??[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:19_________________________________________________

Dobry styl chyba już tu nie zawita po tych kilku stronach

to Twoje zdanie :thumbdown: :thumbdown: dla mnie to już historia ale jak cie to dotknęło to już nie moja wina... na pocieszenie mogę powiedzieć że wielki respekt dla Ciebie mam jako fotografa bo zdjęcia masz za***iste...
Opublikowano

Dobry styl chyba już tu nie zawita po tych kilku stronach

Zawita. Narobilo sie troche balaganu, dlatego musimy wypić wódkę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobry styl chyba już tu nie zawita po tych kilku stronach

nie bądź pesymistą :naughty:
Opublikowano

Oziu myślisz że co teraz mi posłodzisz i będzie pójdę z tobą wódkę pić...

Opublikowano

No i znowu się zacznie.. :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

Oziu myślisz że co teraz mi posłodzisz i będzie pójdę z tobą wódkę pić...

Adrian nie zachowuj się jak dziecko :cool1:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:24_________________________________________________jaraz.jpg
Opublikowano

Oziu myślisz że co teraz mi posłodzisz i będzie pójdę z tobą wódkę pić...

z tobą za to co pisałeś nawet soczku nie mam zamiaru pić dla mnie jesteś już skreślony i szczerze jak nie będziesz przyjeżdżał na spoty nie będę za tobą płakał bo nie wniosłeś tu nic... i zachowujesz się jak dzieciak
Opublikowano
  • Autor
babka.jpg
Opublikowano

Kuurwa, Marcin, aż się przestraszyłem jak otworzyłem wątek. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tylko trochę chciałem załagodzić fakt ale widać za bardzo wziąłeś to do siebie...

Opublikowano

Oziu myślisz że co teraz mi posłodzisz i będzie pójdę z tobą wódkę pić...

z tobą za to co pisałeś nawet soczku nie mam zamiaru pić dla mnie jesteś już skreślony i szczerze jak nie będziesz przyjeżdżał na spoty nie będę za tobą płakał bo nie wniosłeś tu nic... i zachowujesz się jak dzieciak

Jak dzieciak zachował bym sie gdybym o tym zapomniał a na spocie podał bym cie rękę

Opublikowano

Oba dwa zachowujecie się jak dziecki. :tongue4:

Opublikowano

Oziu myślisz że co teraz mi posłodzisz i będzie pójdę z tobą wódkę pić...

z tobą za to co pisałeś nawet soczku nie mam zamiaru pić dla mnie jesteś już skreślony i szczerze jak nie będziesz przyjeżdżał na spoty nie będę za tobą płakał bo nie wniosłeś tu nic... i zachowujesz się jak dzieciak

Jak dzieciak zachował bym sie gdybym o tym zapomniał o na spocie podał bym cie rękę

:polew: :polew: :polew: no cóż artystą ciężko przyjąć krytykę jak wszędzie ich chwalą...

Opublikowano
  • Autor

ignorujcie jonnego ja nie widzę co az głupoty pisze i jest mi lżej na duszy :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:30_________________________________________________pamiętacie :

zdjcie068.jpg

a jak wyrwała skodzianką na autostradzie to jej dogonić nie było można :naughty::decayed:

Opublikowano

Szkoda, że w tym momencie nie jestem moderatorem, bo chłopcy dostaliby wypasione kropki na Mikołaja, a jonny bananowe wakacje.

banana to możesz zarobic w :dziura:

Dajecie chłopaczki, niezły ubaw jest :kox:

Powiem ci tylko jedno. W tym temacie nie robisz nic innego jak tylko ciągle czepiasz się innych. Zajmij się sobą proponuję, a jak masz coś ważnego w danym temacie do powiedzenia to powiedz, a nie tylko jątrzysz sprawę. W twoim temacie ode mnie tyle. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.