Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo po a jest b[

po jakiemu to Oziu ,wyrastasz na niezlego Poliglote :>
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tym momencie to olewam

co olewasz :?:

to że wszyscy to czytają i tak już jest taka popelina słabo sie robi

A jednak oziu poleciałeś zobaczyć jakich mamy wspólnych znajomych... A na forum mowiłeś że nie będziesz bawił sie w dochodzenie widzisz jaki z ciebie fałszywy leszcz na forum pod publiczkę wszystko ładnie a poza tematem to trzeba znaleźć i dopytać prawda ?

Opublikowano

Nosz w mordę, niezły sajgon się tu zrobił. :polew:

Szkoda, że w tym momencie nie jestem moderatorem, bo chłopcy dostaliby wypasione kropki na Mikołaja, a jonny bananowe wakacje. :D

BTW ciekawe kto przyjedzie w piątek. :gwizdanie:

Kaśka, myślę, że będę. Jesteśmy w kontakcie.

EDIT: CHCIAŁEM WYSŁAĆ POSTA, A TU 10 NOWYCH SIĘ POKAZAŁO. NIE CZYTAM WAS CHŁOPAKI, DAJCIE TROCHĘ LUZU. :offtopic:

Opublikowano

tomaszu trza byc predkim :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

W tym momencie to olewam

co olewasz :?:

to że wszyscy to czytają i tak już jest taka popelina słabo sie robi

no miło że tak uważasz :confused4:

nie umiesz wziąć krytyki na bary i tak cię to boli :?: :mysli:

Opublikowano

ładnie sie bawicie :doh1:

Opublikowano

no cóż nie każdy umie przyjąć z "jaja"mi słowa krytyki...

Opublikowano
  • Autor

jak mówi reklama "nie każdy" :naughty:

Opublikowano

Dobra, od teraz chłopaki przenoszą dyskusję na PW.

Opublikowano

Dobra, od teraz chłopaki przenoszą dyskusję na PW.

ja nie mam zamiaru...
Opublikowano

Nie umiem wziąć na bary krytyki niezgodnej z prawdą... jak wiesz robie zdjęcia wstawiam je różnych serwisach na krytykę jestem narażony przy każdym jednym zdjęciu unoszę to i zgadzam sie jeśli są do tego podstawy... W tym momencie nie ma bo nie można ocenić stylu jazdy po jednym dniu na lotnisku na które pojechało sie po to żeby sie wyszaleć...

Opublikowano
  • Autor

Nie umiem wziąć na bary krytyki niezgodnej z prawdą... jak wiesz robie zdjęcia wstawiam je różnych serwisach na krytykę jestem narażony przy każdym jednym zdjęciu unoszę to i zgadzam sie jeśli są do tego podstawy... W tym momencie nie ma bo nie można ocenić stylu jazdy po jednym dniu na lotnisku na które pojechało sie po to żeby sie wyszaleć...

nie mówimy o jeździe na lotnisku tylko o drodze do i z Piły, ale już skończmy dyskusję :confused4:
Opublikowano

Nie umiem wziąć na bary krytyki niezgodnej z prawdą... jak wiesz robie zdjęcia wstawiam je różnych serwisach na krytykę jestem narażony przy każdym jednym zdjęciu unoszę to i zgadzam sie jeśli są do tego podstawy... W tym momencie nie ma bo nie można ocenić stylu jazdy po jednym dniu na lotnisku na które pojechało sie po to żeby sie wyszaleć...

to nie był jeden dzień i nie chodziło mi o samo lotnisko... ale chyba cos w tym jest skoro nie tylko ja tak pomyslałem nie sądzisz??? im pokazujesz swoje zdjęcia które krytykują i nikt z nas nie wie jak to odbierasz... nam pokazałeś jak jeździsz i pokazałeś jak przyjąłeś tą krytykę... uciekając w obrażanie mnie i A...
Opublikowano

Czy ktoś mógłby zamknąć wątek na 12 godzin? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś mógłby zamknąć wątek na 12 godzin? :kox:

miałem nadzieję że nie w tym stylu ale dobrniemy do 1000 :confused4:
Opublikowano

Czy ktoś mógłby zamknąć wątek na 12 godzin? :kox:

Tomaszu jak Ci coś nie pasi to poczekaj aż temat sam się skończy... mi już od dawna nie chce się o tym pisać...
Opublikowano

Oziu, teraz to Ty wypowiadasz się za nas wszystkich. :bicz3:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:10_________________________________________________

Tomaszu jak Ci coś nie pasi to poczekaj aż temat sam się skończy... mi już od dawna nie chce się o tym pisać...

Czekam i doczekać się nie mogę. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

spoko chłopy wyluzujcie poślady :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:12_________________________________________________zmieńmy temat i w dobrym stylu jebnijmy tałzena :wink4:

Opublikowano

394826.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jumee :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.