Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

aaaaa i Lisica już nie jest ruda....tylko fioletowa

to VIP :wink4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 12:53_________________________________________________

a Brynia 1 siedzi w domu i wraca do zdrowia- czuje się świetnie i może mi się uda go wyrwac w piątek na spota :rolleyes:

a co mu było ??[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 12:54_________________________________________________

wuju daj no jakiś filmik instruktażowy jak to robić :cool1

poproś mcm-a kiedyś mi podsyłał jak sie uczyłem :gwizdanie:

nie wkręcaj mnie w takie rzeczy :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 12:55_________________________________________________

szarpnij dobrze ręcznym potem samo pójdzie :decayed:

wszystko kwestia wyczucia :naughty:

:polew:

rozjebałeś mnie z tym ręcznym :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaaa i Lisica już nie jest ruda....tylko fioletowa

to VIP :wink4:[br]

no wszystko jest możliwe, wystarczy zagadać emocjonalnie z Prezesem :kox:

Opublikowano
  • Autor

aaaaa i Lisica już nie jest ruda....tylko fioletowa

to VIP :wink4:[br]

no wszystko jest możliwe, wystarczy zagadać emocjonalnie z Prezesem :kox:

widzę, że już gadałeś :tongue4:
Opublikowano

tak, dostanę VIP-a od Prezesa na Gwiazdkę :kox: :kox: :kox:

i wtedy dopiero będzie kasowanie postów w loży Vip-ów

czekamy z niecierpliwością :good: będziesz pierwszą osobą która skasowała konto na .PL i poszła na EU. potem wróciła do nas i w nagrodę dostała VIPa :decayed: Coś mi się z Biblia kojarzy :naughty::decayed:

Jeszcze raz powtarzam: grunt to odpowiednio urobić emocje Prezesa :decayed:

Opublikowano

pewnie ta Przypowieść ,,O Synu Marnotrawnym" :wink4:

Zgadza się :decayed: Idealnie pasuje to Twojej sytuacji :kox: :kox:

Jak chcesz to mogę zdradzić ci kilka tajników z lobbowania: zasypcie decyzyjnego PW :naughty: najlepiej damska część forum :kox: wówczas musi się ugiąć :kox:

Opublikowano

lubię fiolet ale w różu też mi dobrze :tongue4:

mnie też się podoba :kox:

Opublikowano

lubię fiolet ale w różu też mi dobrze :tongue4:

mnie też się podoba :kox:

ba bo różowy to podstawa, a nie jakiś tam fioletowy:P
Opublikowano
  • Autor

lubię fiolet ale w różu też mi dobrze :tongue4:

mnie też się podoba :kox:

ba bo różowy to podstawa, a nie jakiś tam fioletowy:P

:> :good:

ja pewnie stracę róż po nowym roku jak Pozimierz będzie dobrze lobbował u prezia :naughty:

Opublikowano

Bo różowy to max co może z Was być :kox: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Bo różowy to max co może z Was być :kox: :gwizdanie: :cool1:

wole mieć róż i być inny od Ciebie niż mieć fiolet i być taki jak Ty;PPP (bez urazy tylko proszę ;D)
Opublikowano

Bo różowy to max co może z Was być :kox: :gwizdanie: :cool1:

wole mieć róż i być inny od Ciebie niż mieć fiolet i być taki jak Ty;PPP (bez urazy tylko proszę ;D)

wiadomo :decayed:

powiedz to Mironowi w twarz :kox:

Opublikowano

a czemu jemu?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

rozowy nosza geje a fiolet trans hehehe

:good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:25_________________________________________________ :polew:
Opublikowano
  • Autor

rozowy nosza geje a fiolet trans hehehe

doj**ałeś :evil:
Opublikowano

mcm00 e tam ,kolor to kolor :vava:

Opublikowano
  • Autor

fakt, fiolet jest h*jowy :decayed:

Opublikowano

różowy za to za***isty :polew:

Opublikowano
  • Autor

a co zły :decayed:

c_big824838.jpg[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________we_dwoje_1_11441.jpg

Opublikowano

zależy na kim :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:27_________________________________________________angel9xn.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.