Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, dzisiaj wszyscy przyjeżdżają z kobietami i się wymieniamy na jeden dzień*... :kox:

_________________________________________________

*) Tzn. wiadomo chyba, że w tym przypadku dzień oznacza samą noc.. :kox:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 10:22_________________________________________________

ale miałem dziewczę :kox: na badanku, już jej szukam na NK :decayed: :decayed:

Daj linke. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[; ale mnie zmęczyło się :> Majki-m powiem Ci że nawet warto się podzielić :kox: :kox:

No właśnie, Bóg kazał się dzielić, gdzie jest Asia?? :kox:

tomaszu nie o Asi mowa
Opublikowano

tomaszu nie o Asi mowa

No może i nie, ale przecież sam powiedziałeś, że warto się dzielić. :kox:

tiaaaa, a kto weżmie mojego Ł ?????????? :polew: :polew: :polew:

Tjaa, jak przyjedzie beemką to ostatecznie może być. :D

Opublikowano

:siema:

ładnie sobie słodzicie z rana :naughty:

Opublikowano

za mało cukru w cukrze

aleś Pani wymagająca :gwizdanie:

zawsze im mało :gwizdanie:

Opublikowano

zeby tylko reke :naughty:

:polew:

Opublikowano

ja tylko z opowieści :guma:

Opublikowano

Gołąbeczki. :decayed:

Opublikowano

dobra, to juz nic nie piszemy.... :>

czemu? fajnie jest :decayed:

Opublikowano

Witam i zarazem żegnam:D

lecę do Lublina udanego spta życzę :)

Opublikowano
  • Autor

uspokój się, to nie tak jak myslisz.. :polew:

widziałem ten film :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 12:20_________________________________________________

ale miałem dziewczę :kox: na badanku, już jej szukam na NK :decayed: :decayed:

erotoman-gawedziarz :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak ją znajdziesz, to zapytasz mcm-a , ,, i co ja mam teraz zrobić?"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie FOCHAJ ... :naughty:

Opublikowano

dobra, to juz nic nie piszemy.... :>

czemu? fajnie jest :decayed:

jak to czemu? mało cukru, podrzuć Bryńce worek cukru to bedzie pisała :decayed:

będę dziś az 2 razy w radoimu to mogę jej kopsnąć dyszke :naughty:

o co cho? tez chce sie pośmiać :naughty:

Opublikowano

takie sa najlepsze :>

Opublikowano
  • Autor

takie sa najlepsze :>

to pomysl sobie o czym chcesz i sie smiej :naughty:

właśnie sobie pomyślałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 13:15_________________________________________________majki gdzie twój RFS :cool1:
Opublikowano

to pomysl sobie o czym chcesz i sie smiej :naughty:

nie chciał byś tego :evil:

Opublikowano
  • Autor

audi Q wymiata :kox:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 13:49_________________________________________________to jest dopiero Q bez ASR, TC i tych innych pierdół :naughty:
Opublikowano

Q :slina:

felgi mi zabrali ;(

ale oddadzą czarne :evil:

Opublikowano
  • Autor

dziś może na spocik wpadnę wprawdzie nie Q ale 4 napędowcem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale jestem baran, matoł i wszystko co najgorsze. :wallbash:

Jak wracałem do domu to na przystanku stała fajna dziewczyna (SAMA!), miała fajną, uśmiechniętą buzię, była ładna no i ogólnie chyba sympatyczna, a ja się nie zatrzymałem.. Później zawróciłem i chciałem jeszcze raz podjechać, ale za długo się czaiłem i podjechał autobus. :wallbash: Ale przynajmniej wiem mniej więcej gdzie mieszka, bo pojechałem za autobusem. :decayed:

Liczę na to, że za tydzień też będzie stała na tym samym przystanku o tej samej porze, więc pany, ja się będę zmywał ze spota o 21:00... :gwizdanie: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.