Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, coś we mnie mi podpowiada, że powinienem mieć jakąś dziewczynę. Ale nie wiem czy to podpowiada serce, czy może inna część ciała.. :gwizdanie:

a może chłopca:D??

Kto chce mi przetłumaczyć jedną strone na ang:D?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a może chłopca:D??

:zemdlal:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 17:16_________________________________________________

Kto chce mi przetłumaczyć jedną strone na ang:D?

Mogę dać Ani, ale to będzie kosztować. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

...czy może inna część ciała.. :gwizdanie:

jak prawa ręka boli to już najwyższy czas :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak prawa ręka boli to już najwyższy czas :polew: :polew: :polew:

:polew:

Tylko że nie wiem czy mam iść na dyskotekę czy do biblioteki.. :mysli::decayed:

Opublikowano

to zależy jak szybko chcesz wyleczyć rękę :polew:

Opublikowano

O kuffa, właśnie dzwonił do mnie kumpel, że dostał kosza po drugiej randce.. :kwasny: Bieeeedny..

Kurna, telewizor mi się zepsuł. :D

Opublikowano
  • Autor

no to wyobraźnia i ręczny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tomaszu w zakonie poszukaj ;P

Opublikowano

Tomaszu to poszukaj sobie jakiejś fajnej blondyneczki i zabierz ja na letni zlot :tongue4::wink4::cool1:

Opublikowano

zief :> pierwszy dziś dzień dobry ;D

Opublikowano

Tomaszu to poszukaj sobie jakiejś fajnej blondyneczki i zabierz ja na letni zlot :tongue4::wink4::cool1:

A myślisz, że dlaczego jestem załamany - bo powiedziałaś, że nie jedziesz do Bukowiny, a do letniego zlotu to jeszcze daleko.. :>

Opublikowano

Kurde, coś we mnie mi podpowiada, że powinienem mieć jakąś dziewczynę. Ale nie wiem czy to podpowiada serce, czy może inna część ciała.. :gwizdanie:

a może chłopca:D??

Kto chce mi przetłumaczyć jedną strone na ang:D?

siemka

ja ci moge przetłumaczyc, pisz PW jak bedziesz chciał, pozdro

Opublikowano

Kurde, coś we mnie mi podpowiada, że powinienem mieć jakąś dziewczynę. Ale nie wiem czy to podpowiada serce, czy może inna część ciała.. :gwizdanie:

a może chłopca:D??

Kto chce mi przetłumaczyć jedną strone na ang:D?

siemka

ja ci moge przetłumaczyc, pisz PW jak bedziesz chciał, pozdro

a dzieki juz sobie napisalem;)
Opublikowano

:siema:

Michał wyślij mi to zdjęcie co masz w awatarze i jak masz to jeszcze jakieś zobaczę sobie jak ta gleba jest niska :kox:

[email protected]

Opublikowano

:hi:

Podrywacz, jak tam? :tongue4:

Który podryw masz na myśli, bo nie wiem do kogo to napisałeś? :decayed:

Pamiętasz Karolinę w makdonaldzie?? :D

Opublikowano

okiej :)

jak będzie dało rade na niej jeździć zeby nic nie tarły 19 to będę ja raczej łykał..

jak by ktoś chciał to będę miał relingi do sprzedania, czarne juz w drodze :kox:

a i jeszcze jedno robimy ta grupowa ściemę szyb? miała być ale temat zaginął :mysli:

Opublikowano

Tomaszu to poszukaj sobie jakiejś fajnej blondyneczki i zabierz ja na letni zlot :tongue4::wink4::cool1:

A myślisz, że dlaczego jestem załamany - bo powiedziałaś, że nie jedziesz do Bukowiny, a do letniego zlotu to jeszcze daleko.. :>

I co skończyłoby się jak w Pile i do końca życia chłopaki z RFSu nie daliby ci spokoju :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu to poszukaj sobie jakiejś fajnej blondyneczki i zabierz ja na letni zlot :tongue4::wink4::cool1:

A myślisz, że dlaczego jestem załamany - bo powiedziałaś, że nie jedziesz do Bukowiny, a do letniego zlotu to jeszcze daleko.. :>

I co skończyłoby się jak w Pile i do końca życia chłopaki z RFSu nie daliby ci spokoju :tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.