Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak, powtórka z rozrywki?? :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałem nadzieję, że odmówisz, bo ja też bym się już dzisiaj do reszty wykończył. :D

Opublikowano

no tak,ćwiara na karku to i kondycja słabiutka

No cóż, muszę się przyzwyczajać do nowej sytuacji. :decayed:

Odzim, zapomniałem, że masz uciszenie. Pozdrawiam, wracaj do zdrowia. :th:

Jakby ktoś miał jakiś pomysł (niekoniecznie alkoholowy :decayed: ) na wieczór to dzwonić. Ja za godzinkę wyjeżdżam na miasto.

Opublikowano

Witajcie kochani w nowym roku. Życzę wam aby cały rok był udany: pełen miłości i radości oraz wypełniony tylko takimi zdarzeniami jakie uważacie za dobre :)

Opublikowano

Kaśka, a gdzie Twój RFS? :decayed::naughty:

Opublikowano

Witajcie kochani w nowym roku. Życzę wam aby cały rok był udany: pełen miłości i radości oraz wypełniony tylko takimi zdarzeniami jakie uważacie za dobre :)

O kurna' date=' to już [b']2010[/b]

Opublikowano
  • Autor

jade zaraz do Lublina jedzie ktoś :naughty:

Opublikowano

Tomaszu trzeba było dzwonić, zgarnęlabym Cię po drodze na te narty :> :> :> :>

kto idzie jutro na łyżwy??????????????? ruszać tyłki pijaki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

mokom ile ludzi w Kielcach, bo w Bałtowie miliony ludzi dzisiaj były - trochę za długo trzeba było czekać przy wyciągu

Bryniu od zarąbania hmmm można powiedziec tak w 1godz-1.30 robilem 3 zjazdy więc jak wiadomo więcej sie stało niż jeżdziło ale i tak było zajebi...ie:D teraz nogi tylko bolą:)

Tomaszu masz fona trzeba było dzwonić i ja miejsca miałem

Opublikowano

jade zaraz do Lublina jedzie ktoś :naughty:

Zawsze jak będziesz jechał do Lublina to ja też chętnie pojadę, więc następnym razem dzwoń do mnie. :kox:

Chciało mi się na te narty, ale z drugiej strony miałem totalnego lenia i dlatego nie dzwoniłem.

A na łyżwy to o której idziecie? Rodzice coś tam mi wspominali, żebym przejechał się z nimi do rodzinki no i powinienem z nimi jechać.. Jeśli łyżwy będą wieczorem to nie ma problemu.. :)

Opublikowano

Ja jadę dziś na łyżwy beemką. :decayed:

Opublikowano

To jest szansa, że się dziś spotkamy..

Opublikowano

witam wszystkich, mam takie małe pytanko gdzie w Radomiu jest ciekawy sklep z elektronika motoryzacyjną, poza wałową oczywiscie, szukam czujnikow parkowania dla znajomego, dzieki za info

pozdrawiam

Opublikowano

w d... mam takie lodowisko

kolejka na 2h do wejścia

obiecałam F że pójdziemy i potem miałam jeszcze godzinę płaczu w domu

posrało tych ludzi z tymi łyżwami

Brynia szykuj sie na marzec na Włochy...

Opublikowano

ASAJ, 1905 roku 3R :naughty:

Od ręki nie ma, ale możesz zamówić.

Np. coś takiego

http://www.bascom.lodz.pl/Czujnik_parkowania_CRS_5200_4_czujniki-493.html

dokładnie o cos takiego mi chodzi, gdzie dokładnie jest ten sklep???? jadąc od borek czy od centrum???[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 20:43_________________________________________________

w d... mam takie lodowisko

kolejka na 2h do wejścia

obiecałam F że pójdziemy i potem miałam jeszcze godzinę płaczu w domu

posrało tych ludzi z tymi łyżwami

też tam byłem kilka razy obok P.S. na porodówce i widziełem że jezdzić to za bardzo nie było jak w tym scisku, ''gdyby nie kobiety nie byłoby gdzie palca włożyć'' :polew:

pozdrawiam

Opublikowano
Opublikowano

Dziś wyjechaliśmy beemką. Warunki idealne. Oczywiście nie obeszło się bez przygód z policją. Ale panowie zachowali się taktownie i skończyło się na pouczeniu. :>

Opublikowano

Dziś wyjechaliśmy beemką. Warunki idealne. Oczywiście nie obeszło się bez przygód z policją. Ale panowie zachowali się taktownie i skończyło się na pouczeniu. :>

na dobrego psa trafiłeś :tongue4:

na łyżwy dawajcie do kozienic luzik jest nie trza czekac :decayed: przynajmniej dziś nie było tłoku :cool1:

Opublikowano

na dobrego psa trafiłeś :tongue4:

na łyżwy dawajcie do kozienic luzik jest nie trza czekac :decayed: przynajmniej dziś nie było tłoku :cool1:

Panowie z groszkowej meganki. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z nimi jeszcze da się pogadać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.