Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszku najlepsze życzenia i spełnienia każdego postanowienia. ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WOW, dziękuję wszystkim. Ale mi się miło zrobiło. :wstydliwy:

No a Bryniowy wierszyk to przebija wszystko. :kox::decayed:

Opublikowano

WOW, dziękuję wszystkim. Ale mi się miło zrobiło. :wstydliwy:

No a Bryniowy wierszyk to przebija wszystko. :kox::decayed:

nie wiedziałem że Ty taki małolat jestes :naughty:

Opublikowano

nie wiedziałem że Ty taki małolat jestes :naughty:

Jutro już będę miał 25 lat. Pamiętajcie - jutro mam urodziny. :naughty::decayed:

Na najbliższym spocie stawiam butelkę. :kox:

Opublikowano

nie wiedziałem że Ty taki małolat jestes :naughty:

Jutro już będę miał 25 lat. Pamiętajcie - jutro mam urodziny. :naughty::decayed:

Na najbliższym spocie stawiam butelkę. :kox:

Tomaszu a my kiedy się widzimy?? :mysli:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:27_________________________________________________

:polew: :polew: Brynia pomyliłaś się w wyborze zawodu:d poetką powinnaś być:D

Spiewa ,tańczy, recytuje itd :kox:

zapomniałeś o gotowaniu:P
Opublikowano

Tomaszu bo ja zawsze młody będę :naughty: :naughty:

no i Sto lat życzę:)

Opublikowano

STO(lec) TOMASZU:DD :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz::banan3: :banan3: :banan3: spełnienia pełnego i wszystkiego czego chcesz[;

Opublikowano

nie wiedziałem że Ty taki małolat jestes :naughty:

Jutro już będę miał 25 lat. Pamiętajcie - jutro mam urodziny. :naughty::decayed:

Na najbliższym spocie stawiam butelkę. :kox:

Właśnie Skype poinformował mnie, że masz urodziny ;-)

Tylko skąd ja mam Twojego skypea?

Opublikowano

nie wiedziałem że Ty taki małolat jestes :naughty:

Jutro już będę miał 25 lat. Pamiętajcie - jutro mam urodziny. :naughty::decayed:

Na najbliższym spocie stawiam butelkę. :kox:

Właśnie Skype poinformował mnie, że masz urodziny ;-)

Tylko skąd ja mam Twojego skypea?

ze strony dla fanów :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Tomaszu a my kiedy się widzimy?? :mysli:

Oziu, no już sam nie wiem. Dziś pogadam ze znajomymi i coś ustalimy. Mam nadzieję, że nic się nie stanie jeśli nie przyjadę, albo przyjadę w ostatniej chwili... :embarrassed::decayed:

Opublikowano

Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam beemką..

A właśnie, jaki styl bardziej wam się podoba. Taki?

325is-e30-ouverture.jpg

Czy taki?

Nigels%20ride.jpg

A może taki?

341-bigthumbnail.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie zdecydowanie wersja 3 :)

Opublikowano

3 :good:

dobra gleba musi być :naughty:

Opublikowano

pewnie że trzy :P Tomaszu ogólnie mało tyle osób zrezygnowało że jest idealnie na moją chałupkę ale Ty się jeszcze pomieścisz :gwizdanie: :kox: STARUSZKU:P

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu randka ważniejsza od wieczornej jazdy :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: to chyba cos poważnego ...

:sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

Tomaszu randka ważniejsza od wieczornej jazdy :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: to chyba cos poważnego :rolleyes:

poślizgaliśmy się z Ł pod Billą i trochę po mieście, luz był dzisiaj - oprócz nas max 3-4 auta

Sory no, to taki spontan wyszedł. :rolleyes:

pewnie że trzy :P Tomaszu ogólnie mało tyle osób zrezygnowało że jest idealnie na moją chałupkę ale Ty się jeszcze pomieścisz :gwizdanie: :kox: STARUSZKU:P

Że niby co? Że mam przyjeżdżać czy nie? :decayed:

Opublikowano

a jak chcesz:P

Opublikowano

a jak chcesz:P

A zapraszasz mnie? Bo jak nie to nie martw się, w razie czego się nie obrażę. :tongue4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.