Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja muszę dziś jechać do ww;((

nie dopisałeś że do p... cz... a... tralalal :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

?:P

nie bede pisal bo mnie uciszą ;)

pisz pisz:> Pozia nie uciszyli to i Ciebie nie uciszą za wrzuty nam...
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ja nie jestem równiejszy :gwizdanie:

Opublikowano

ale ja nie jestem równiejszy :gwizdanie:

no tak zapomniłem ;P
Opublikowano

Korzeń, mów o co chodzi, bo też jestem ciekawy. :decayed:

Opublikowano

witam wyspany:)

Tomaszu a może i dla mnie znalazło by się wolne miejsce??

Opublikowano

witam wyspany:)

Tomaszu a może i dla mnie znalazło by się wolne miejsce??

Tzn. na pojeżdżawkę?? Nie ma problemu, jakoś się pomieścimy. :kox: Pewnie Ukcio przyjedzie sam, więc będzie dużo miejsca. Szkoda, że Jarek wczoraj nie kupił tej beemki. :kox:

Opublikowano

witam wyspany:)

Tomaszu a może i dla mnie znalazło by się wolne miejsce??

Tzn. na pojeżdżawkę?? Nie ma problemu, jakoś się pomieścimy. :kox: Pewnie Ukcio przyjedzie sam, więc będzie dużo miejsca. Szkoda, że Jarek wczoraj nie kupił tej beemki. :kox:

ehh te żony;P
Opublikowano

tak na przejazd :) więc będę czekał na tel tak z 30min wcześniej jak jest możliwość:)

Opublikowano

tak na przejazd :) więc będę czekał na tel tak z 30min wcześniej jak jest możliwość:)

Ok, myślę, że odezwę się między 19:00 a 20:00.

Opublikowano

Korzeń, mów o co chodzi, bo też jestem ciekawy. :decayed:

NIE! :bag::klamie:

Opublikowano

Korzeń, mów o co chodzi, bo też jestem ciekawy. :decayed:

NIE! :bag::klamie:

napisz mi na pw a ja wstawię.. najwyżej kropka przytule :wink4:

w sumie to chce :decayed:

Opublikowano

Korzeń, mów o co chodzi, bo też jestem ciekawy. :decayed:

NIE! :bag::klamie:

napisz mi na pw a ja wstawię.. najwyżej kropka przytule :wink4:

w sumie to chce :decayed:

:cicho:

Opublikowano

ja juz sobie po zapierdalałem moim czarnym rwd :kox:

Opublikowano

ja juz sobie po zapierdalałem moim czarnym rwd :kox:

ja bym wyskoczył ale nie mam zimówek i lipa strszna bo wyrzuca:/

Opublikowano

ja juz sobie po zapierdalałem moim czarnym rwd :kox:

ja bym wyskoczył ale nie mam zimówek i lipa strszna bo wyrzuca:/

ja tam w rowerze mam łyse letnie a i tak sie za***iście za***rdala :guma:

Opublikowano

w sumie jeżeli chodzi o plac typu parking M1 tez da rade ale o uliczki osiedloweto lipa max nawet już jak zarzuci to zaraz koła buksują zanim znów się rozpędzi lipa :thumbdown:

Opublikowano

tomaszu ma letnie i nie narzeka ;P

Opublikowano

ale tomaszu jest juz doświadczonym kierowcą :) ba drifterem :>

Opublikowano
  • Autor

to o której dziś tam driftujecie :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.