Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oziu za co przepraszasz???????????????

a znalazłam 1 zł w toalcie :polew: :polew: :polew: :polew:

że Ci męża dobiłem :naughty:
Opublikowano

a znalazłam 1 zł w toalcie :polew: :polew: :polew: :polew:

To coś mało sikanka było :polew:

1psiL9-e5a82ec6a8acceefc69961351ced814b.jpg

Opublikowano

a znalazłam 1 zł w toalcie :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie było cennika, mam nadzięję, że to tyle kosztuje siusiu. :embarrassed:

Opublikowano

a znalazłam 1 zł w toalcie :polew: :polew: :polew: :polew:

To coś mało sikanka było :polew:

1psiL9-e5a82ec6a8acceefc69961351ced814b.jpg

i tam jeden zapłacił reszta korzystała ;d

Opublikowano
  • Autor

za tego zeta to wszyscy się odlali :polew:

Opublikowano

a znalazłam 1 zł w toalcie :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie było cennika, mam nadzięję, że to tyle kosztuje siusiu. :embarrassed:

Tomek nie ściemniaj.Musisz dopłacić 1zł :polew:

Opublikowano

Tomek nie ściemniaj.Musisz dopłacić 1zł :polew:

Następnym razem pójdę za dom. :embarrassed:

Opublikowano

Tomek nie ściemniaj.Musisz dopłacić 1zł :polew:

Następnym razem pójdę za dom. :embarrassed:

tam to podatek będzie trzeba doliczyć ekologiczny:P
Opublikowano

o kutfa w tym Radumiu to się dzieje :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tomek nie ściemniaj.Musisz dopłacić 1zł :polew:

Następnym razem pójdę za dom. :embarrassed:

i za skażenie środowiska grubo zabulisz :kox:

Opublikowano

tam to podatek będzie trzeba doliczyć ekologiczny:P

Oziu, mówiłeś, że złotówka wystarczy, a teraz trzeba dopłacać. Ty też sikałeś więc Ty dopłacasz! :cool1:

Opublikowano

mozemy przyjąc ze koszty korzystania z toalety za wczoraj pokryje mój Ł - on tam nawiecej czasu spedził :polew:

On to ze 30zł musiałby zostawić. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mozemy przyjąc ze koszty korzystania z toalety za wczoraj pokryje mój Ł - on tam nawiecej czasu spedził :polew:

mój dług można odliczyć od kasy z zakładu :D
Opublikowano

mój dług można odliczyć od kasy z zakładu :D

A no tak, farciarz. :D

Opublikowano
  • Autor
to ma około 4 lat;> na moim osiedlu to strzeliło:)

no no koło skarbówki :naughty:

chłopaki się nie wstrzelili :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[; teraz tam ładny budynek stoi;P[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 22:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_arkadia_poziom_zolty_2-t45.0.html;msg1265297#msg1265297 .... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 23:26_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_arkadia_poziom_zolty_2-t45.0.html;msg1265307#msg1265307[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 23:27_________________________________________________i powiedzcie mi że żaden moderator tego nie widział.... może dla niektórych takie stwierdzenia nie są obraźliwe co ?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.