Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to grabę ma jak POPAJ :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1- podaj składniki co możesz jeść i na bank się coś wymysli

Wiem, że mnie nie lubisz więc pamiętaj, że najpierw dam go do spróbowania Poźkowi ... tzn. wróć ... to był zły wybór, bo wtedy zwiększysz dawkę trucizny ... lepiej Prezesowi :naughty: :naughty: :naughty:

Ile dni przed zlotem mam podesłać składniki ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

najlepiej teraz to na zlot strychnina się dobrze wzmocni :evil:

Opublikowano

jak dla warchołów to sugerowałbym ciasto orzechowe

bo orzechy na mózg mają dobry wpły :decayed:

Opublikowano

szpinak jest dobry i coś wymodzę :naughty: :naughty: :naughty: najlepiej z łososiem

lukaszur składniki miesiąc przed zlotem, muszę na Ł przestować

Nie no, bez przesady ... Ł. jest spoko więc może przetestujmy to na mcm00 - jego nie szkoda :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mcm00 - jego nie szkoda

:hahaha: :hahaha:

Opublikowano
  • Autor

jak dla warchołów to sugerowałbym ciasto orzechowe

bo orzechy na mózg mają dobry wpły :decayed:

specjalnie dla ciebie więc orzechowca upieczemy :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 23:15_________________________________________________

szpinak jest dobry i coś wymodzę :naughty: :naughty: :naughty: najlepiej z łososiem

lukaszur składniki miesiąc przed zlotem, muszę na Ł przestować

Nie no, bez przesady ... Ł. jest spoko więc może przetestujmy to na mcm00 - jego nie szkoda :naughty: :naughty: :naughty:

:tongue4:
Opublikowano

specjalnie dla ciebie więc orzechowca upieczemy :polew

człowieku do ust tego nie wezmę :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

specjalnie dla ciebie więc orzechowca upieczemy :polew

człowieku do ust tego nie wezmę :polew: :polew: :decayed:

wepchniemy drugą stroną :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a jak Ci będe chciała zrobić krzywdę to cos innego wymyśle :naughty: :naughty: :naughty:

wyslesz fotki topless czy przewieziesz go autem ?? :kox:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________

specjalnie dla ciebie więc orzechowca upieczemy :polew

człowieku do ust tego nie wezmę :polew: :polew: :decayed:

wepchniemy drugą stroną :polew: :polew: :polew:

wiem, że wy lubicie takie gierki :dziura:

:polew: :polew:

Opublikowano

i jedno i drugie- emocje gwarantwane :polew: :polew: :polew:

fakt :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bry Noc Skarby

spadam spać....śpijcie dobrze

nie zapomnij jakiejś maseczki na noc nałożyc... :naughty:

Opublikowano

nie zapomnij jakiejś maseczki na noc nałożyc... :naughty:

A coś to da ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie rozmawiam z wami, idę spać. Jutro śpię do pasterki. :kox:

Opublikowano

Nie rozmawiam z wami, idę spać. Jutro śpię do pasterki. :kox:

śpij słodko, szarlotko :polew::kox:

Opublikowano

zief[;[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________ale się narobiło [; Brynia daje zjadliwe potrawy [; a ciasta mniamniusie nawet na urodziny dostałem ;D

Opublikowano

śpij słodko, szarlotko :polew::kox:

Nie myśl o mnie za dużo. :wink4:

Opublikowano

śpij słodko, szarlotko :polew::kox:

Nie myśl o mnie za dużo. :wink4:

hmm zapowiadają się mokre sny?? :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 23:47_________________________________________________załapałem się na 167 miejsce :kox:
Opublikowano

śpij słodko, szarlotko :polew::kox:

Nie myśl o mnie za dużo. :wink4:

:polew: jasne :kox:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 23:48_________________________________________________

załapałem się na 167 miejsce :kox:

kurfa... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.