Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak pytałeś czy sie z tobą umowie to ci kopsnąłem cos na odczepnego :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jesteś pewny, że nikt inny nie loguje się na twoje konto ?? :gwizdanie: :cool1:

według regulaminu jest to niedopuszczalne i karalne!! :)

właśnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

sam sobie wymierzysz karę czy potrzebujesz pomocy :D?? :bicz::evil:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jak pytałeś czy sie z tobą umowie to ci kopsnąłem cos na odczepnego :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jesteś pewny, że nikt inny nie loguje się na twoje konto ?? :gwizdanie: :cool1:

a ty? :przebiegly:

1-szy do mnie napisałeś :gwizdanie:

wuju dałeś mu kosza?? jak mogłeś :bicz3: :bicz3:

normalnie :>

Opublikowano

Wesołości ludzie. Piszcie kto będzie na pasterce. :naughty:

Opublikowano

ja będę ;P

Opublikowano

ja będę ;P

Przyjedź wcześniej..

Opublikowano

o której?? zadzwoń :D

Opublikowano

ja bede :wink4: ale u siebie :tongue4:

Opublikowano

o której?? zadzwoń :D

Myślę, że będę ok 22:00

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 20:52_________________________________________________cześć Brynia[; najedzona:D??

Opublikowano

no to fajno[;

Opublikowano

no po domu to jeszcze sankami nie jeździłem ;)

Opublikowano

sorka PAny że tak wcześnie się zawinąłem ale ja od 5 na nogach;/ ale pasterka :kox: :kox:

Opublikowano

Ale się wczoraj opiłem. :drunk: Chyba byłem wzorowym pasterzem. :kox::decayed:

Opublikowano

hehe a o której wróciliście :D? ja dziś nie mogłem się zwlec[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 12:20_________________________________________________Brynia widzieliśmy Twoją starą padakę

Opublikowano

hehe a o której wróciliście :D? ja dziś nie mogłem się zwlec

O godz. 04:55 pisałem smsa do koleżanki, a pamiętam, że wtedy jeszcze byłem na garbarni. Pociągneliśmy zdrowo. W pewnym momencie zacząłem sie rozglądać, bo jakoś cicho się zrobiło i okazało się, że na placu stoją tylko dwa samochody - mój i Jarka. :decayed:

Opublikowano

kurffa nic mi nie mów o tej ciężarówce, u mnie po chałupie z rana drze ryja cięzarówka Chuck :decayed:

:polew:

Opublikowano

Ale się wczoraj opiłem. :drunk: Chyba byłem wzorowym pasterzem. :kox::decayed:

łojoj....ale mnie baniak łupie :kox:

cześć

najedzona i opita :kox: :kox: :kox: :kox:

a teraz przykładme mcm-a bawię się koparką zdalnie sterowaną :kox: :kox: :kox: :kox:

układam klocki Duplo i Puzle, ładujemy domino na ciężarówkę typu Tonka i jest za***iście :kox: :kox: :kox: :kox:

kurffa nic mi nie mów o tej ciężarówce, u mnie po chałupie z rana drze ryja cięzarówka Chuck :decayed:

jak by tatuś tak nie przebalował to by nie przeszkadzało ;D

Opublikowano

Chce mi się koli, a nie mam w domu. Czy myślicie, że mogę wsiadać za kierownicę i jechać do sklepu?? :>

Opublikowano

Chce mi się koli, a nie mam w domu. Czy myślicie, że mogę wsiadać za kierownicę i jechać do sklepu?? :>

lajtowo :guma:

Opublikowano

Chce mi się koli, a nie mam w domu. Czy myślicie, że mogę wsiadać za kierownicę i jechać do sklepu?? :>

Idź do garażu po jakiś odrdzewiacz.Dosypiesz cukru i na jedno wyjdzie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.