Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe polowanie na poźka przez warchołów czas zacząć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a tak a propos to już twoje 3 ostrzeżenie w ciągu 6 miesięcy więc chyba należy ci się moderacja na 20 dni :mysli:

jesli mnie pamiec nie myli to to trzecie ostrzezenie Pozia bylo na dlugo przed wprowadzeniem nowych zasad "kar", wiec jeszcze (poki co) sie chlopaczyna moze rozpisywac na forum bez zadnej kontroli ze strony moderatorow :naughty: :naughty: :naughty:

:kox:

Opublikowano

a tak a propos to już twoje 3 ostrzeżenie w ciągu 6 miesięcy więc chyba należy ci się moderacja na 20 dni :mysli:

jesli mnie pamiec nie myli to to trzecie ostrzezenie Pozia bylo na dlugo przed wprowadzeniem nowych zasad "kar", wiec jeszcze (poki co) sie chlopaczyna moze rozpisywac na forum bez zadnej kontroli ze strony moderatorow :naughty: :naughty: :naughty:

:kox:

:guma: :guma: :guma::banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2::banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:11_________________________________________________i tak wiem, że jestem teraz oczkiem w głowie prezesiaka czerwoniaka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

upiekło ci się, ale musisz się pilnowac bo żółta kropka to wstyd dla ciebie :naughty:

Opublikowano

upiekło ci się, ale musisz się pilnowac bo żółta kropka to wstyd dla ciebie :naughty:

zupełnie się z tobą nie zgadzam

Opublikowano

upiekło ci się, ale musisz się pilnowac bo żółta kropka to wstyd dla ciebie :naughty:

zupełnie się z tobą nie zgadzam

pewnie niedługo będziemy mogli się o tym przekonać :D
Opublikowano

upiekło ci się, ale musisz się pilnowac bo żółta kropka to wstyd dla ciebie :naughty:

zupełnie się z tobą nie zgadzam

pewnie niedługo będziemy mogli się o tym przekonać :D

oj chłopcy, szkoda, że tak rzadko można was w technicznych spotkać :gwizdanie: :gwizdanie: bo bym nad wami popracował :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

upiekło ci się, ale musisz się pilnowac bo żółta kropka to wstyd dla ciebie :naughty:

zupełnie się z tobą nie zgadzam

pewnie niedługo będziemy mogli się o tym przekonać :D

oj chłopcy, szkoda, że tak rzadko można was w technicznych spotkać :gwizdanie: :gwizdanie: bo bym nad wami popracował :polew: :polew: :polew: :polew:

Twoją technikę gier wstępnych z 4 miesięcznym wyprzedzeniem już znamy :P[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:32_________________________________________________

a tak a propos to już twoje 3 ostrzeżenie w ciągu 6 miesięcy więc chyba należy ci się moderacja na 20 dni :mysli:

jesli mnie pamiec nie myli to to trzecie ostrzezenie Pozia bylo na dlugo przed wprowadzeniem nowych zasad "kar", wiec jeszcze (poki co) sie chlopaczyna moze rozpisywac na forum bez zadnej kontroli ze strony moderatorow :naughty: :naughty: :naughty:

:kox:

:guma: :guma: :guma::banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2::banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:11_________________________________________________i tak wiem, że jestem teraz oczkiem w głowie prezesiaka czerwoniaka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ładnie to tak się z prezesa naśmiewać ?? :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

ładnie to tak się z prezesa naśmiewać ?? :thumbdown: :thumbdown:

nie interesuj się :wink4:

za młody jesteś żebyś zrozumiał

Opublikowano

ładnie to tak się z prezesa naśmiewać ?? :thumbdown: :thumbdown:

nie interesuj się :wink4:

za młody jesteś żebyś zrozumiał

w tym momencie poczułem się urażony!!!! zgłaszam sprawę do moderatora!! :tongue4:
Opublikowano

ładnie to tak się z prezesa naśmiewać ?? :thumbdown: :thumbdown:

nie interesuj się :wink4:

za młody jesteś żebyś zrozumiał

w tym momencie poczułem się urażony!!!!

leje na to :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ładnie to tak się z prezesa naśmiewać ?? :thumbdown: :thumbdown:

nie interesuj się :wink4:

za młody jesteś żebyś zrozumiał

w tym momencie poczułem się urażony!!!!

leje na to :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

i tak sobie nie wyobrażam żebyś dostał moderacje albo bana;P !=! ;>
Opublikowano

wjazd 2pln za godzinę

płatny spot dzisiaj :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:54_________________________________________________od ciebie wuju 20 PLN :wink4:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:54_________________________________________________od ciebie wuju 20 PLN :wink4:

u kto zbiera?

Opublikowano

oj chłopcy, szkoda, że tak rzadko można was w technicznych spotkać :gwizdanie: :gwizdanie: bo bym nad wami popracował :polew: :polew: :polew: :polew:

Zapomniałem w ogóle, że jest coś takiego jak dział techniczny na tym forum.. :kox:

Ale specjalnie dla Pozia chyba się tam pojawię któregoś dnia. :decayed:

Opublikowano

Ale specjalnie dla Pozia chyba się tam pojawię któregoś dnia. :decayed:

czatuję na ciebie cukiereczku..."Zgłoś do moderatora" już jest w pogotowiu :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie opadło? :decayed:

Opublikowano

wtym czasie pięknie mi ciasto urosło, slicznie :kox: :kox: :kox: :kox:

To Ty gotujesz ? :shocked: :shocked: :shocked::naughty::kox:

Opublikowano

wtym czasie pięknie mi ciasto urosło, slicznie :kox: :kox: :kox: :kox:

To Ty gotujesz ? :shocked: :shocked: :shocked::naughty::kox:

Ciasto się piecze , a nie gotuje :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.