Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odzim dostal kropka za bezczelnego posta, pozniej jak widac na poprzedniej stronie wyzwal mnie od frajerow.

Teraz dostalem pw, gdzie napisal, ze ma kilka kont - chyba wiecie co to oznacza.

Nie wiem kim jest ten czlowiek, ale wyjasnijcie mu prosze, ze na tym forum obowiazuje cos takiego jak regulamin i odpowiednia kultura.

pzdr.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to nie osiągalne.

wiem , zagazowałeś auto ,a to nie kuchenka przecież :>

warnwarn.gifDaruj sobie takie uwagi.

za to dać kropka - masakra jakaś :thumbdown:
Opublikowano

Tak, jego post byl zdecydowanie na miejscu - adams78 zglosil to do nas.

Poza tym za posta otrzymal ostrzezenie. Normalnie takie sytuacje sie wyjasnia, a nie obraza innych.

Opublikowano
  • Autor

chłopaki napisali jeden swoje drugi swoje dyskusji dalej nie było, ale fakt, jeden się poskarżył ... :gwizdanie: :confused4:

Opublikowano

Zauwaz, ze to bylo ostrzezenie... i bynajmniej nie bylo ono powodem uciszenia.

Czy Ty po kazdym ostrzezeniu obrazasz innych i usuwasz konto? Nie :kox:

Opublikowano

Tak, jego post byl zdecydowanie na miejscu - adams78 zglosil to do nas.

Poza tym za posta otrzymal ostrzezenie. Normalnie takie sytuacje sie wyjasnia, a nie obraza innych.

za takie coś duża część forum powinna dostać kropka/bana/ostrzeżenie ...
Opublikowano

taki fun mają to wkładają, jedni inwestują w kobiety inni na giełdzie a inny w samochody :naughty:

dokładnie dal fun-u :decayed:

inwestując w samochód można powiedzieć ze sie inwestuje w niektóre kobiety :kox::polew:

gdyby nie to forum to jeździł bym seria i był bym zadowolony, ale im dłużej sie tu siedzi tym więcej sie chce :decayed:

Flyer fr.j.r mi dal ale nie wiem za co ,juz odzywać sie nie można teraz ze koledzy samochody w kuchenki gazowe zamieniają ale moze sam takim jezdzi i go uraziło :tongue4:

w d*pach sie po przewracało niektórym :przebiegly:

Jesli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci co do kultury wypowiedzi na tym forum (jej przestrzegania) - zapraszam do odpowiedniego dzialu, badz odpowiednich osob + lektury regulaminu.

liczyłem na kropka ;( peszek :embarrassed:

Opublikowano

Zapowiadało się kiepsko, ale okazało się, że dziś były wyśmienite warunki dla bokolota. Bryń, żałuj, że nie wyjechałaś. :decayed:

Mam nadzieję, że jutro będzie jak dziś. :> Do jutra, dobranoc.

PS. Nie obrażajcie nikogo. Kropki przecie so fajne.. :kox:

Opublikowano

siemka

Opublikowano

BRY!! :) WOLNOŚĆ SŁOWA DLA ODZIMA :kox: :kox:

Opublikowano

dajcie sobie już na luz, i zdejmijcie mu to uciszenie...

minie ustawowy czas i zejdzie mu to uciszenie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kudłaty bedziesz dziś, może bym meganką podjechał oblookali byśmy tą robótkę :?:

PS. !!! ZDJĄĆ ODZIMOWI UCISZENIE !!!

Opublikowano

PS. !!! ZDJĄĆ ODZIMOWI UCISZENIE !!!

w ogóle popłacz się :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kiss my ... :tongue4:

Opublikowano

PS. !!! ZDJĄĆ ODZIMOWI UCISZENIE !!!

Niech się cieszy, że bana nie dostał za obrazanie innych bo były juz takie przypadki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

po tym za co dostał kropka też byłbym wkur... :thumbdown:

Opublikowano

po tym za co dostał kropka też byłbym wkur... :thumbdown:

to się wkurw :kox: i najlepiej nawsadzaj moderatorowi :decayed: i zobaczymy co się stanie :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Poziek nas nie lubi i on pewnie maczał w tym palce :naughty:

Opublikowano

Poziek nas nie lubi i on pewnie maczał w tym palce :naughty:

przeceniasz moje możliwości :tongue4: ja jestem ostatnio na cenzurowanym u prezesa więc wiesz, niewiele mogę :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.