Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie wydaje mnie się :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po tym za co dostał kropka też byłbym wkur... :thumbdown:

dokładnie, mało to razy takie teksy na forum leciały :gwizdanie:

Brynia od dawna wiadomo że są równi i równiejsi ;) Poziek nie raz pisał źle o mcmie i nawet kropa za to nie dostał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A tak w ogóle to nie wiem jak tam nasz dzisiejszy spot wypadnie... wjeżdżałem 25 min na parking wjazd 2pln za godzinę i brak miejsc :thumbdown: :thumbdown: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 12:05_________________________________________________a tak na marginesie rok temu odebrałem swój samochodzik dokłądnie rok temu:D:D :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Brynia od dawna wiadomo że są równi i równiejsi ;) Poziek nie raz pisał źle o mcmie i nawet kropa za to nie dostał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Holender :decayed: Od frajerów go jeszcze nie wyzwałem :kox:

Opublikowano

Brynia od dawna wiadomo że są równi i równiejsi ;) Poziek nie raz pisał źle o mcmie i nawet kropa za to nie dostał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Holender :decayed: Od frajerów go jeszcze nie wyzwałem :kox:

a od pedałów gejów??:P czy innych:D zresztą odzim nie napisał "frajer" :P hehe
Opublikowano

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

Opublikowano

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

o od kogo:D??
Opublikowano

Bardzo proszę skończcie już tą dyskusję.Jest ona naprawdę zbędna.Dziękuję za uwagę :hi:

Opublikowano

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

o od kogo:D??

czerwony mściciel :kox:

Opublikowano

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

o od kogo:D??

Ode mnie

Opublikowano

ok koniec tematu i koniec obrażania[;

Opublikowano

ok koniec tematu i koniec obrażania[;

Nooo to spadam dalej piec placki :decayed:

Opublikowano

Oziu, cos mi się wyadaje z naszym spotem będzie dzisiaj problem, na miescie sajgon, na parkingu pod Billą też ;(

no wiem wiem byłem tam;/ ale wczoraj z Tomaszem i JArkiem było fajnie :kox: :kox:

ok koniec tematu i koniec obrażania[;

Nooo to spadam dalej piec placki :decayed:

no to miłego pieczenia:) Jak Poziek będzie rozrabiał na pewno dam znać :good:
Opublikowano

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

o od kogo:D??

czerwony mściciel :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

DZIŚ SPOCIMY I KONIEC, NIE MARUDZĆ, JAKOŚ ZNAJDZIEMY MIEJSCA.

Opublikowano

Ja będę [;

Opublikowano
  • Autor

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

o od kogo:D??

Ode mnie

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:52_________________________________________________

Oziu, cos mi się wyadaje z naszym spotem będzie dzisiaj problem, na miescie sajgon, na parkingu pod Billą też ;(

o 19 bedzie luz :>
Opublikowano

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

o od kogo:D??

Ode mnie

:good: :good: :good:

koniec z naszymi słodkościami :kox:

Opublikowano
  • Autor

No widzisz Oziu :kox: :kox: :kox:

za gieja i pedała dostałem kropka :decayed:

o od kogo:D??

Ode mnie

:good: :good: :good:

koniec z naszymi słodkościami :kox:

i tak cie lubie ty dupku :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:55_________________________________________________a tak a propos to już twoje 3 ostrzeżenie w ciągu 6 miesięcy więc chyba należy ci się moderacja na 20 dni :mysli:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:56_________________________________________________W zależności od ilości kar i ich wagi użytkownik zostanie ukarany wg poniższego schematu:

1. po 3 ostrzeżeniach w ciągu 6 miesięcy - moderacja na 20 dni

2. po 3 ostrzeżeniach w ciągu 3 miesięcy - uciszenie na 35 dni

3. po 3 ostrzeżeniach w ciągu 1 miesiąca - ban na 50 dni

Opublikowano
:ssij::nose:
Opublikowano
  • Autor
:evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.