Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz, nie planowałem tego. To miały być opony do jazdy, a nie do zniszczenia. ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ee tam, grubo było, dziś się męczę strasznie :sick3: , na zonę żadna się nie nadawała :decayed:

Następnym razem idę z Tobą. Ty jesteś ładny to na Ciebie coś wyrwiemy. :D

Zaraz wyjeżdżam na tor.

Opublikowano

siemka

Opublikowano

Tor masakryczny, szkoda gadać.. Wyboje, lód i pełno śniegu, nie pobawiłem się za bardzo, ale atmosfera fajna. :)

Opublikowano

dla mnie to już jesteś GOŚĆ - czekać 3 godziny do wjazdu na tor :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

my fajnie polataliśmy z chłopakami z mt na Skaryszewskiej, ale krótko, potem ich faktycznie już nie było

ale miejscówka fajna, możemy wieczorem jutro pośmigać

Chyba ze 4 h czekaliśmy. :D Ale fajnie było..

Ja jutro mam basen o 20:45, ale później jestem wolny, więc możemy pojeździć. O ile zrobię OC.. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tor masakryczny, szkoda gadać.. Wyboje, lód i pełno śniegu, nie pobawiłem się za bardzo, ale atmosfera fajna. :)

dla mnie to już jesteś GOŚĆ - czekać 3 godziny do wjazdu na tor :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

a co ma robić, żony nie ma to ma czas :gwizdanie: :naughty::wink4:
Opublikowano

a co ma robić, żony nie ma to ma czas :gwizdanie: :naughty::wink4:

Przynajmniej taki plus. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co ma robić, żony nie ma to ma czas :gwizdanie: :naughty::wink4:

Przynajmniej taki plus. :decayed:

żona/mąż to akurat nie przeszkadza, pod warunkiem że ma podobne zainteresowania :naughty: :naughty: :naughty: Ja i Ł wszędzie jeżdzimy razem pod wrunkiem że F ktoś się zaopiekuje

czasu zaczyna brakować jak się pojawia dzidziuś i własny dom :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

-moj F dzisiaj, ...kup balonika...pojedź do babci... głodny... siku....spiący...pić ... głodny ...poczytaj bajkę....siku...potańcz....zrób kaszki.l...

skąd ja to znam, mam to samo tylko x 2 :decayed:
Opublikowano

a co ma robić, żony nie ma to ma czas :gwizdanie: :naughty::wink4:

Przynajmniej taki plus. :decayed:

żona/mąż to akurat nie przeszkadza, pod warunkiem że ma podobne zainteresowania :naughty: :naughty: :naughty: Ja i Ł wszędzie jeżdzimy razem pod wrunkiem że F ktoś się zaopiekuje

czasu zaczyna brakować jak się pojawia dzidziuś i własny dom :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

-moj F dzisiaj, ...kup balonika...pojedź do babci... głodny... siku....spiący...pić ... głodny ...poczytaj bajkę....siku...potańcz....zrób kaszki.l...

skąd ja to znam, mam to samo tylko x 2 :decayed:

a ja Ci najbardziej zazdroszczę właśnie tego x 2 ;( ;( ;(

to w czym problem :naughty: rach ciach.. i jest :gwizdanie:

Opublikowano

marudzisz.. :gwizdanie:

ale 1-ak to tez jest jak dla mnie kara dla dziecka :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

eeeeeeeeeeee takie gadanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

akpa_doda_1262967993.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________Bryńka konkurencję masz ... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Dzień Dobry po weekendzie:)

Opublikowano

no czasu to On ma skoro jeździ po mieście i po przystankach za d*pami się rozgląda :decayed:

To było przypadkowo, po drodze. :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 08:48_________________________________________________Kiedy jedziemy na narty?

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 09:51_________________________________________________

dzisiaj na torze był Adrian, pyta się kto przyjedzie a my mu z Jarkiem że Ozio jedzie sklepac mu maskę..buuuhahahah :polew:[br]

no juz się tak z niego nie śmiej :polew:

Opublikowano

na narty chetnie, ale ja najwczesniej mogę w sobotę

No i super. Myślałem raczej o niedzieli, ale w sobotę też powinienem dać radę. :)

Opublikowano
  • Autor
:dziura:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.