Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygląda na to, że mnie jutro nie będzie.. :kwasny:

Ale za to będę w stolicy.. Oziu, może jakiś spocik?? :naughty: Będzie Asia?? :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wygląda na to, że mnie jutro nie będzie.. :kwasny:

Ale za to będę w stolicy.. Oziu, może jakiś spocik?? :naughty: Będzie Asia?? :kox:

kiedy będziesz w stolicy:)? bo u mnie ostatnio taki zapier ze patologia;/ do żywych wrócę chyba dopiero w marcu :D
Opublikowano

kiedy będziesz w stolicy:)? bo u mnie ostatnio taki zapier ze patologia;/ do żywych wrócę chyba dopiero w marcu :D

No jutro no. I zostaje do soboty.. No to jak, jest Asia?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ktoś jutro ma chęć na Ukrainę skoczyć :gwizdanie: bo szykuje mi się kurs :)

Opublikowano

ktoś jutro ma chęć na Ukrainę skoczyć :gwizdanie: bo szykuje mi się kurs :)

WOW, ja bym se skoczył. :kox:

Opublikowano
  • Autor

ktoś jutro ma chęć na Ukrainę skoczyć :gwizdanie: bo szykuje mi się kurs :)

WOW, ja bym se skoczył. :kox:

do 15 bede wiedział czy jade :)
Opublikowano

No ja bym se skoczył, ale tak naprawdę to nie mogę. :/ Na spocie też mnie nie będzie, bo... jadę dziś do Asi. Tylko nic nie mówcie Oziowi..

Opublikowano
  • Autor

Oziu, tomaszu jedzie do Asi uważaj :cool1:

o karwa to miało byc PW :wallbash::wink4:

Opublikowano
  • Autor

No ja bym se skoczył, ale tak naprawdę to nie mogę. :/ Na spocie też mnie nie będzie, bo... jadę dziś do Asi. Tylko nic nie mówcie Oziowi..

uważaj żeby cię oZiO nie zaskoczył ... :gwizdanie: :sex:
Opublikowano

niespodziankę mu szykuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

coś czuję że ktoś z bólem d*py do domu wróci po weekendzie :naughty:

Opublikowano

a tak sie cieszy na ten wyjazd :decayed: nie wie co go czeka :banan1:

Opublikowano

Nie zapominajcie, że na takie podboje zawsze jadę ze stalowymi gaciami. :D

Opublikowano

Nie zapominajcie, że na takie podboje zawsze jadę ze stalowymi gaciami. :D

gorzej jak ci się coś trafi :tongue4:

Opublikowano

siemka[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:15_________________________________________________MCM bedziesz dzis na spocie???, moze wezme VAGa to bysmy logi u mnie zrobili?????

Opublikowano
  • Autor

siemka[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010' date=' 11:15[/size']_________________________________________________MCM bedziesz dzis na spocie???, moze wezme VAGa to bysmy logi u mnie zrobili?????

jak Ukraina nie wypali postaram się wpaść, ale nie obiecuję bo w razie co mam jeszcze kursa do Sandomierza, więc jeśli się wyrobię to się pojawię.
Opublikowano
  • Autor

Wygląda na to, że mnie jutro nie będzie.. :kwasny:

Ale za to będę w stolicy.. Oziu, może jakiś spocik?? :naughty: Będzie Asia?? :kox:

kiedy będziesz w stolicy:)? bo u mnie ostatnio taki zapier ze patologia;/ do żywych wrócę chyba dopiero w marcu :D

mówiłeś że zapier, i że do marca, a udało ci się szybko wykopać ten tunel :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:D i tak sie z wami nie podziele:D
Opublikowano

ja dzis nie zdazylemz rpboty sie ogarnąć ale teraz juz browczyk jest i jest juz -17 heheh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.