Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i ile może kosztować swap na 3.0?? :mysli:

10-12 o ile dobrze pamiętam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

10-12 o ile dobrze pamiętam :gwizdanie:

Noo, to w sam raz dla studenciaka. :decayed:

Opublikowano

no :decayed: kiedyś sobie sprawie :)

Opublikowano

BTW w czwartek byłem u mechanika, który całe życie jeździ beemkami i chwalił moją trójeczkę. Jedyne co mu się nie podobało to zawieszenie, bo jest niskie i twarde, no ale to już kwestia gustu. Tak czy siak jest to oryginalny M Technik. :naughty: Sprawdzaliśmy co to w niej szumi - ja myślałem, że może strzynia się kończy, ale to podobno podpora wału. W przyszłym tygodniu odstawiam na kanał. :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:28_________________________________________________WOW, dobry jest:

Opublikowano

kurde Tomaszu znalazłeś mój film z młodości:D[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:00_________________________________________________zostały mi jeszcze 2 rozdział:D[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:00_________________________________________________Pany za zlot płacić;>

Opublikowano

moja padlina stoi od wtorku pod blokiem, zobaczymy czy jutro pojadę do domu :rolleyes:

Opublikowano

tak, nie miałem czasu a jak miałem to nie chciało mi się nosa wystawić na to zimno :gwizdanie:

Opublikowano

były mrozy nie strzelała to i teraz nie powinna, może chwile dłużej będzie trzeba prosić :cool1:

Opublikowano

pogłaszczesz i dygnie... :decayed:

zadzwonię po jakąś fajna koleżankę jak ona pogłaszcze to na pewno dygnie :naughty:

Opublikowano
:kox::dance2::beach::lol1::sexinbed::boobs::JC_fan:
Opublikowano
  • Autor

:kox::dance2::beach::lol1::sexinbed::boobs::JC_fan:

ktoś chyba wczoraj końcówe zamoczył :decayed::naughty::cool1:
Opublikowano
  • Autor

:kox::dance2::beach::lol1::sexinbed::boobs::JC_fan:

ktoś chyba wczoraj końcówe zamoczył :decayed::naughty::cool1:

w końcu :gwizdanie: :wink4:

a w ogóle to :hi: w za***iście mroźny poranek.

kiedy ta pier...lona zima się skończy? :evil:

pod koniec tygodnia ma być dużo cieplej tylko -10 :decayed:
Opublikowano

ta dzisiaj traktor zagadal odrazu ale pierwsza minuta pracy to zetor miał by lepsza kulturę :decayed:

Opublikowano

ktoś chyba wczoraj końcówe zamoczył :decayed::naughty::cool1:

Oj tam zaraz końcówę zamoczył. Na weselu byłem. :decayed:

A swoją drogą to gdybyście wiedzieli ile samotnych dziewcząt przychodzi do Bankruta na dancingi. Mmm, miodzio.. :kox: No na takim weselu to ja jeszcze nie byłem. Świętowaliśmy ćwierćwiecze Bartłomieja - dobry chłopina, postarał się. :kox:

Opublikowano

A swoją drogą to gdybyście wiedzieli ile samotnych dziewcząt przychodzi

i nie zamoczyłeś :doh1:

Opublikowano

i nie zamoczyłeś :doh1:

Czy ty wiesz chłopcze co to jest długofalowa inwestycja?? :naughty:

Z wczorajszych przygód to... przepiłem gdzieś samochód. :D

Opublikowano

Czy ty wiesz chłopcze co to jest długofalowa inwestycja?? :naughty:

zalewasz za 1 razem i masz juz zaklepana :kox:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 14:40_________________________________________________

Moja padaka odpaliła, ale lekko nie było, aku siadał.

ja zaraz się ogarnę, i idę mój traktor odpalić, może jakiś spot? bede koło 16 :gwizdanie:

Opublikowano

jade do domu wiec bede na bank :decayed:

Opublikowano

ide pakować graty z 20-30 po 16 bede :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.