Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu przetłumacz swoje wczorajsze posty :gwizdanie:

A to co, niewyraźnie mówiłem?? :decayed: Nie pamiętam dokładnie o co mi się rozchodziło.

majki-m, napisz no PW o co chodzi z tym/tą "X".. :naughty:

Jak ty się pochwalisz to możliwe, że i ja się czymś pochwalę. :naughty::kox:

Osz kurna, wujo wpadł i już się klimat zepsuł. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myślałem że z jakiegoś walentynkowego :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex:

Coś ty, wujo jest jeszcze na etapie przyklejania plastików do swojego auta. :decayed:

Opublikowano

No dobra, dawaj foty. :naughty:

Opublikowano

Coś ty, wujo jest jeszcze na etapie przyklejania plastików do swojego auta. :decayed:

jedno nie wyklucza 2.. :gwizdanie:

myślałem że z jakiegoś walentynkowego :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex:

walentynki zacząłem tak jak Brynia mówiła :naughty:

Opublikowano

mocno niewyspany jestem :tongue4:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:18_________________________________________________ide opierdolić coś na ciepło :kox:

Opublikowano

Majka, no to bedo te foty czy nie? A jak nie foty to chociaż nazwiska.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale napierdalacie :decayed:

Opublikowano

...nazwiska, telefony...przejrzyj sobie znajomych oZiA , może na nią wpadniesz :naughty:

A myślisz, że nie przeglądałem.. Jest tam trochę fajnych A. :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:24_________________________________________________Dobra, ja też uciekam. Jadę sobie do rodzinki. Nara tymcza dozo..

Cześć Kasia. :>

Opublikowano

Dobra, teraz już nie mam czasu, ale później popatrzę. :decayed:

Opublikowano
;) sorka sprzątałem a teraz musze jechać do sklepu;/ tak strasznie sypie!![br]Dopisany: 14 Luty 2010, 14:10_________________________________________________z X* chodzilo mi o X3/X5:>
Opublikowano

Ja sie dowiem,ja sie wszystkiego dowiem. :kox:

Opublikowano

d..., przejrzałam kontakty Ozia na NK i nic ,,podejrzanego" nie znalazłam- zwłaszcza o imieniu które powiedział nam michał, bo na a jest pełno, ale tego konkretnego na ,, a" nie było

No wlasnie no, i to mnie zdezorientowalo. Teraz jestem u rodzinki, ale jak bede w domu to sie zajme tematem. Oblookam wszystkie A w kontaktach Ozia. Nic sie przede mna nie ukryje. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale się robi ciekawie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie ale widzę że się tomaszek najarał jak ... :decayed:

ja to wiem kto to jest bo mi oZiO powiedział :naughty:

Opublikowano

tylko wam d*py w głowie.. a robić nie ma komu :wink4:

qrw@ tonę śniegu przerzuciłem :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

weź mi nic nie mów o tym śniegu, wyskoczyłem na chwilę do sklepu i ledwo co z parkingu wyjechałem,a jutro podobno też ma padac :kwasny:

trzeba było quattro kupic :wallbash:

różne są kółka zainteresowań-nam d*py, Tobie plastiki i neony :kox:

wy sie :slina: do nich a ja pozakładam neony, laminat i bede wyrywał :naughty:

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:39_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

powodzenia wuju... :>

Opublikowano

ja pozakładam neony, laminat i bede wyrywał :naughty:

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:39_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

ta a ona ci powie fajne to twoje BMW :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba było quattro kupic :wallbash

Q jeżdżą mięczaki :decayed: :decayed: :decayed:

w sumie racja[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:43_________________________________________________

ja pozakładam neony, laminat i bede wyrywał :naughty:

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:39_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

ta a ona ci powie fajne to twoje BMW :polew: :polew: :polew:

prędzej calibra :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.