Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wujo myśli że BMW - to Bardzo Męski Wóz :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szybki jesteś

kiedy trzeba :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:46_________________________________________________nie mam bmw ;(

Opublikowano

szybki jesteś

kiedy trzeba :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:46_________________________________________________nie mam bmw ;(

ale masz calibre glowa do gory :>
Opublikowano

karwa ale to forum wciąga jak nic sie nie ma do roboty :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

uzależnia ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zjedz i się napij bo padniesz... :naughty:

Opublikowano

szybki jesteś

kiedy trzeba :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:46_________________________________________________nie mam bmw ;(

ale masz calibre glowa do gory :>

fajny dresik i szokiejke do tego :naughty:

dobra spadam na c.d. walentynek :cool1:

Opublikowano
  • Autor

fajne d*py masz w avatarze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ta lewa ... :decayed:

Opublikowano

;> Myślicie ze wszystkie koleżanki dodaje do nk [;?? żeby łatwo można było namierzyć i skontaktować o nieee :szukaj:

Opublikowano

ok to jutro;) bo teraz A siedzi

Opublikowano
  • Autor

ok to jutro;) bo teraz A siedzi

która :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tomaszu mam pomysł

trzeba żeby Ozio zabrał obie A na zlot :kox: :kox: :kox: :kox:

dopisz sobie do listy +1 i zabieramy tą drugą też

Ten pomysł jest jak najbardziej super. :kox:

Oziu, pamiętaj jutro o fotkach. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Do McDonalda wchodzi małżeństwo staruszków (ok. 90 lat). Babcia

siada przy stoliku, a Dziadek idzie zamówić zestaw (pepsi, hamburger i

frytki). Dziadek siada przy stoliku, bierze dwa kubeczki i patrząc

nalewa do nich równiutko po połowie, następnie bierze frytki i robi

dwie równiutkie porcje, następnie wyjmuje nożyk i kroi równiutko

hamburgera na pół.

Całą tą sytuację obserwuje student, żal mu się ich zrobiło podchodzi i mówi:

- Przepraszam, że przeszkadzam, ale może kupić państwu drugi taki zestaw?

Babcia:

- Bardzo pan uprzejmy, ale dziękujemy, jesteśmy małżeństwem od 70

lat i my się tak wszystkim po równo dzielimy.

Student odchodzi, ale zauważa, że babcia siedzi cichuteńko, a dziadek

się zajada. Podchodzi znowu i pyta:

- Dlaczego pani nie je?

Babcia na to:

- Czekam na zęby.

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 10:58_________________________________________________zmarzłem.. ale relingi czarne już są :kox:
Opublikowano
  • Autor

no nareszcie forum zaczęło hulać :gwizdanie:

Opublikowano

A myślałem, że tylko ja mam problem z dostępem do foruma.

Opublikowano
  • Autor

majki się z rezerwowej wypisał :mysli:

Opublikowano

majki się z rezerwowej wypisał :mysli:

ma powody ..........

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.