Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry

Mam do was pytanie co sądzicie o przebiegu 390tyś km w bemce z 2001roku?? silnik diesel. serwis do końca itd

to bardzo dużo na silnik i części czy da rade jeszze na nim trochę przekręcić??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak serwis aso to brac jak nie to nie brać [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:19_________________________________________________oczywiscie zalezy gdzie zrobione i po czym te 390 tys

Opublikowano

serwis aso kupił ją 4 letnią jak miała 260tyś z niemiec i dorobił resztę już w Pl [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:28_________________________________________________mówi że głównie jeżdził Poznań - Wrocław bo tu i tu działa jego firma itd

Opublikowano

nie bral bym jak po polsce zrobione od 260 tys

Opublikowano

też odradzam we Wrocławiu są koszmarne drogi a 130kkm po takich drogach może wykończyć samochód a co dopiero jak juz ma 390k przelotu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

daj sobie spokój, szukaj dalej

Opublikowano

Taaa, szukaj dalej diesla z przebiegiem 200.000 km, który w rzeczywistości ma cofnięty licznik o 150.000 km... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Taaa, szukaj dalej diesla z przebiegiem 200.000 km, który w rzeczywistości ma cofnięty licznik o 150.000 km... :gwizdanie: :decayed:

350 to i tak mniej niż 390 :decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:53_________________________________________________tomaszu pacz :slina:

j**ana :evil:

332ce739.jpg

Opublikowano

Osz w mordę, to ta szwagrowa?? :drool:

Opublikowano
  • Autor

mokom się załapał na zlot, jakby majki był też by się załapał :)

Opublikowano

Osz w mordę, to ta szwagrowa?? :drool:

no :slina:

przez nich mam tak namieszane w głowie :wallbash:

sfagier na ten rok będzie dłubał to 2.7 na sporą moc, jeździłem dziś jego e36 turingiem z short shifterem fajna sprawa :naughty:

brat do e36 wstawia 3.0 i chyba dmuchawkę

a kumpel wstawił do e30 carbrio 2.8 z krótkim mostem podobno nieziemsko za***rdala v-max 160 :evil

trzeba będzie sprzedać audi chyba :gwizdanie:

Opublikowano

mokom się załapał na zlot, jakby majki był też by się załapał :)

no ale może nie może :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jak nie może to nie może :)[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 22:49_________________________________________________może ty możesz odzim :naughty:

Opublikowano

ok dzięki więc szukamy dalej:)

Opublikowano

trzeba będzie sprzedać audi chyba :gwizdanie:

Haha, może najpierw dokończ przyklejanie tych plastików. :decayed:

Opublikowano

trzeba będzie sprzedać audi chyba :gwizdanie:

Haha, może najpierw dokończ przyklejanie tych plastików. :decayed:

no no.. więcej wezmę :naughty:

Opublikowano

Może ktoś się dołączy?? :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ulez_zimowa_szkola_jazdy_iii_27022010_sobota-t117792.0.html;msg1403105#new[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 13:43_________________________________________________Zdjęcie trochę rozmazane, ale tak się prezentowała moja niunia zaraz po zakupie, podczas pierwszego "rezania". :)

Enyt0.jpg

Rezanie polegało na ustawianiu świateł :D i poprawianiu kilku pierdółek. :decayed:

Opublikowano

Paczta na to :D

i na to :D

Opublikowano

Może ktoś się dołączy?? :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ulez_zimowa_szkola_jazdy_iii_27022010_sobota-t117792.0.html;msg1403105#new[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 13:43_________________________________________________Zdjęcie trochę rozmazane, ale tak się prezentowała moja niunia zaraz po zakupie, podczas pierwszego "rezania". :)

Enyt0.jpg

Rezanie polegało na ustawianiu świateł :D i poprawianiu kilku pierdółek. :decayed:

siemaneczko, haha, teraz to widze Tomaszu co miałes na mysli zapraszam do garażu, trzebabyło od razu mówic że masz hangar :>

pozdro, nastapnym razem przyjade polatać :evil:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:32_________________________________________________kurde, jak wreszcie przysiadłem do kompa to tu cisza, szkoda :P:cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.