Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziu, jak ja cie dawno nie widziałem. Co tam u Asi? :)

do wzięcia chcesz;P?

Oziu, kiedy będziesz w Radomiu? Chyba musimy pogadać..

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oziu, jak ja cie dawno nie widziałem. Co tam u Asi? :)

do wzięcia chcesz;P?

Oziu, kiedy będziesz w Radomiu? Chyba musimy pogadać..

możliwe że w przyszłym tygodniu;)
Opublikowano

pogadamy jak założę :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 18:27_________________________________________________jeszcze będziesz chciał odkupić :tongue4:

masz tylko jedną , a własciwie dwie rzeczy w Twoim padle które mógłbym od Ciebie odkupić :naughty:

flaszkę w bagażniku..

a 2? :mysli:

Opublikowano

Bry wiecior :hi:

Opublikowano

ostatnio to ciebie nie było :tongue4:

woziłem poszła w sobotę do śniadania :decayed:

trzeba będzie uzupełnić braki :cool1:

Opublikowano

ostatnio to ciebie nie było :tongue4:

a Ty byłeś? ktoś to może potwierdzić? :naughty:

jak nie jak tak :decayed:

no ze 3 by sie znalazło :guma:

Opublikowano

siema

Opublikowano

no ze 3 by sie znalazło :guma:

tia, pewnie jak zwykle byłes ale nikogo nie było :cool1:

:bla:
Opublikowano

ta włozyłem wahacz mcpersona z zwrotnica i półoske(notabene za wszystko dałem 250 pln z przesylka :> :> :>)zeby jezdzil teraz czekam na blacharza , a te hujki w wydziale komunikacji znowu chca badan technicznych od aut ktore maja wazny tuv ,twierdza ze obejmuje to tylko fury do pieciu lat bo u nas pozniej trzeba co roku robic a tam co dwa , ale zazadam od nich odmowy rejestracji na pismie i podanie powodu i zloże do prezydenta o zwrot kosztow badania technicznego a to nie pomorze wiadomo to wtedy sąd polobowny itd .... zrobie cos dla ludzkosci i oddadza ta kase krwiopijcy , oczywiscie zrobie sobie badania zeby fure zrejestrować

Opublikowano

bry wieczór, nie spać

Oziu, fajnie było poznać Grażynkę :> :> :> :> przesympatyczna osoba :> :> :>

no to już 3-cia z forum jesteś co ją zna;P
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
  • Autor

znałem kiedyś jedną Grażynę miała niezłe :boobs::naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzieś się zapodziała, bo to było dawno :cool1:

Opublikowano
  • Autor

była, nie była ... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

no to już 3-cia z forum jesteś co ją zna

tę Grazynkę? :naughty: :> :>

no tę;P
Opublikowano
  • Autor

Bry :> :> :>

piatek dzisiaj :> :> :>

się cieszysz, a na spocie jak zwykle cię nie będzie :tongue4::naughty:
Opublikowano
  • Autor

się cieszysz, a na spocie jak zwykle cię nie będzie :tongue4::naughty:

ale moze wuju bedzie :naughty: ...w końcu :kox:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:25_________________________________________________

Bry :> :> :>

piatek dzisiaj :> :> :>

się cieszysz, a na spocie jak zwykle cię nie będzie :tongue4::naughty:

no dzisiaj raczej nie dam rady, mam imieniny teściowej

ty co tydzień masz jakieś imieniny i to w piątki :gwizdanie:
Opublikowano
:D heja:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.