Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitać :)

na początek się określam i mnie nie będzie od piątku w Lublinie urzęduję...

wuju ładnie teraz wygląda autko :good:

nagrajcie filmik z potańcówki pewnej Pani Ani :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pozdrawiam wszystkich

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

woow, niezła ta calibra :decayed:

Wujo chyba tuningował auto u tego samego tunera. :decayed:

stary.. takie kolejki u niego są ze jedynie przesłał mi plan co mam zmieniać żeby upodobnić a4 do calibry

powitać :)

wuju ładnie teraz wygląda autko :good:

:hi:

ładne to ono dopiero będzie wyglądać za jakiś czas, ale juz jest nieźle :guma:

Opublikowano

kurde ale się dzieciaków robi/rodzi ;P

Opublikowano
  • Autor

no no :gwizdanie:

bierzesz sie oziu :cool1:

Opublikowano

Oziu, czy ty chcesz nam powiedzieć, że zostaniesz ojcem :?:

Opublikowano
  • Autor

może próbuje nas delikatnie przygotować :gwizdanie:

Opublikowano

Oziu, czy ty chcesz nam powiedzieć, że zostaniesz ojcem :?:

dokładnie ;)
Opublikowano
  • Autor

i znowu podpuszcza :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:

ta wiosna jest wykańczająca :kox::lazy: :lazy: :lazy: :lazy:

:bry:

dobrze mówisz :decayed:

Opublikowano

no ale mógłbym miec dzieci sa git:P

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

zebym tylko w zla godzine tego nie powiedzial;D ok jade do roboty;>

Opublikowano
  • Autor

robią gdzieś w radumiu fury na glanc zewnątrz i wewnątrz :?:

Opublikowano
  • Autor

a szanujące się myjnie to gdzie oprócz tej na błękitnej :cool1::wink4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 12:23_________________________________________________

robią gdzieś w radumiu fury na glanc zewnątrz i wewnątrz :?:

podjedź do mnie do garażu

dostaniesz odkurzacz, ściereczkę i nowoą myjkę ciśnieniową - kupiłam dzisiaj :kox:- i będzie gratis

skorzystam w sobotę :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ja to najlepiej jak się wezmę i sam opierdolę, myjka jest, kosmetyków cała skrzynia, z pińć rodzajów szczotek, poczekam tylko na cieplejsze dni :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

uuuu cienka, lepiej było doinwestowac i karchera zapodać :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 12:41_________________________________________________ale zobaczymy co potrafi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no może i racja ale raz wydane sie zwracają :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no nie inaczej :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 13:09_________________________________________________majki :good:
Opublikowano

Ostatnio byłem na myjni u Ryby, tj. na Wierzbickiej, koło diagnostyki na Satalu. Chłopaki naprawdę się przykładają - nie zostawiają smug na szybach, dobrze suszą chodniczki itp. Jedyny minus to taki, że zamiast mleczka używają plaka, ale za to zapytali czy chcę z połyskiem czy mat i mogłem też sobie wybrać zapach. Poza tym jest poczekalnia z podglądem na stanowisko gdzie myją i darmowa kawa lub herbata. Za Berlingo zapłaciłem 55 zł. Polecam. :th:

Kiedyś jeździłem do Stacha, tam gdzie Michał mówi, ale u niego to trzeba się wcześniej umawiać, bo przez to że ma najtaniej to są też duże kolejki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.