Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tja jasne :naughty:

wystarczy dobrze makaron nawinąć na uszy :kox:

za dużo mąki i jaj sie marnuje wuju :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wuju podchodzisz i się pytasz:

" walisz sie czy trzeba z tobą chodzić " :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________dzwoni jedna przyjaciolka do drugiej:

-hej kryska, jest u ciebie moj maz?

-nie ma, a co?

-hmmm... dziwne. jak wychodzil z domu to mowil ze idzie na k_urwy...

-faktycznie dziwne. przeciez wcale nie musial wychodzic...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Bryniowóz jeździ teraz na tablicach WKZ 60 coś tam coś tam??

Oo, majki widzę się pojawił na forumie. :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:27_________________________________________________Oo, wszyscy się pojawiają. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

Ale dzisiaj niunię widziałem. Taka czarnula fajna. :kox: Szkoda tylko, że była na wąskiej lampie... Nie ma to jak dobra E30.

Dobra, Brynia, żartuję. Nie widziałem żadnej e30. Już mnie nie interesują samochody.

Za to widziałem fajne tyłeczki. U majkiego w bloku tam mieszkają.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Za to widziałem fajny tyłeczek majkiego ... :naughty:

:shocked:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:33_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Eee, panie, takie chwyty to niedozwolone są. :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

masz cos na osłodę :decayed:

Na akademii medycznej w Białymstoku skacowani studenci mają zajęcia z anatomii i pierwszy raz mają być świadkami sekcji zwłok. Stoją wokół łóżka z ciałem. Prowadzący zajęcia nagłym ruchem ściąga prześcieradło i oczom wszystkich ukazuje się topielec w drugim tygodniu rozkładu. Dłonie studenciaków wędrują w kierunku ust, a profesor ze stoickim spokojem zaczyna wykład:

- Podczas tych zajęć dowiecie się, jakie są dwie najważniejsze rzeczy cec**jące lekarza. Po pierwsze: brak jakiegokolwiek obrzydzenia.

Po tych słowach lekarz wpycha palec w d*pę topielca, po czym go wyjmuje i, ku obrzydzeniu studentów, oblizuje.

- Teraz - mówi - wszyscy, którym zależy na zaliczeniu mają to powtórzyć!

Studenci medycyny (jak pisał Cornugon) to sami twardziele.

Podchodzą i robią, co im profesor kazał: palec w d*pę, palec w buzię. Co drugi nie daje rady i po wszystkim wymiotuje? Gdy wszyscy skończyli profesor mówi:

- I tak dochodzimy, do drugiej istotnej cechy dobrego lekarza: umiejętność obserwacji. Ja wsadziłem środkowy palec, a oblizałem wskazujący. Na przyszłość proszę o więcej uwagi. :decayed:

Opublikowano

ale Tomaszu zostaleś zlapany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za karę znowu wam zacznę wklejać zdjęcia beemek. :decayed:

Ooo:

67d0fdc09b67fbf9med.jpg

Opublikowano
  • Autor

- Dzieci! Dzieci! Przywiozłem wam pieska!

- Hurrrraaaaa!!! Tato, a gdzie jest?

- Troszkę na zderzaku, reszta w nadkolu.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tu jest też niezła beema:

bmwmpowersexygirlto9.jpg

Opublikowano

Oo, a tutaj to chyba jakaś Mazda, ale nie widzę dokładnie, bo mi to dupsko zasłania.

3d6fcf24ab8ea38d.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tu jest też niezła beema:

bmwmpowersexygirlto9.jpg

wreszcie idziesz w dobrym kierunku...

kiedy pijemy, bo musze sie napic...tak konkretnie :naughty:

mało ci to za 3 tygodnie bedzie okazja :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

kiedy pijemy, bo musze sie napic...tak konkretnie :naughty:

Kurna, majki, czytasz w moich myślach. :decayed:

Ale to już może poczekajmy do zlotu - tam się konkretnie zbetonimy. :naughty:

Opublikowano

Oo, a tutaj to chyba jakaś Mazda, ale nie widzę dokładnie, bo mi to dupsko zasłania.

3d6fcf24ab8ea38d.jpg

do tego dupska by się człowiek śpieszył :D
Opublikowano

do tego dupska by się człowiek śpieszył :D

Oziu, ty to ostatnio zrobiłeś się taki jakiś dupowy. :>[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

Ja musze na szybko, najlepiej dzisiaj, seryjnie ;(

Majka, wszystko okej?[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________Cześć Kaśka. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu no ile można z jedną chodzić;D?:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.