Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

straszny czad spróbuj :kox:

chętnie ale nie mam prUndu ;/
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 900,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wogole letniaki zalozone, odrazu inaczej :)

Opublikowano

WOW, widzę, że mieliście dziś ciekawą fazę. Niestety nie mogę posłuchać tych piosenek, bo nadaję z komóry. Ale najbardziej to mnie rozbawił... ten pęknięty paznokieć. :D A co do architekta wnętrz - głównym architektem jest moja siostra, ale nie martwcie się, dla was jakaś działka też się znajdzie. :> Dobranoc dzieci.

Opublikowano

hejka :D ide się bawić w elektryka;D

Opublikowano

Dziś też będzie tak różowo? :>

Opublikowano
  • Autor

proszsz... :>

Opublikowano

Ale weź któryś jakiś teledysk wklej, bo nie chce mi się iść na poprzednie strony. :decayed:

Opublikowano

Wyjazd na zlot

8-00 Korzeń zabiera MCM -a ze Zwolenia

8-00 Ozio się ogarnia zabiera Tomasza

8-00 zabierm F do przedszkola i zgarniam ,,księciunia"

8-30 spotkanko pod Fregatą i wyjazd

ja prowadzę kolumnę :kox: :kox: :kox: :kox:

No to mi pasuje. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wyjazd na zlot

8-00 zabierm F do przedszkola i zgarniam ,,księciunia"

8-30 spotkanko pod Fregatą i wyjazd

co wy będziecie robić przez te pół godziny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ja prowadzę kolumnę :kox: :kox: :kox: :kox:

Mobilki uważajcie w Skodzie jedzie Misiaczek i Misiaczkowa i nagrywają wszystko ;-))))

Opublikowano
  • Autor

ja prowadzę kolumnę :kox: :kox: :kox: :kox:

Mobilki uważajcie w Skodzie jedzie Misiaczek i Misiaczkowa i nagrywają wszystko ;-))))

ten bajer już nie przejdzie, moja skoda już jest ologowana firmowo :sick3:

zawsze mogę wziąć megankę :naughty:, dobry wkręt i mamy czystą trasę do samej Bukowiny
Opublikowano
  • Autor

ja wezmę czapke marynarska i rzucisz na deskę

i nie zapomnij założyć kamizelki odblaskowej :polew:

to by był :kox:

Opublikowano

ja wezmę czapke marynarska i rzucisz na deskę

i nie zapomnij założyć kamizelki odblaskowej :polew:

to by był :kox:

ja mam kamizelkę z napisem POLICE

Opublikowano

Stres to ja miałem w niedziele, co mi powiedzą Misiaczki jak mnie nagrali na videło

imag0153c.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ukcia widziałem, z jakąś blond d*pą w oktawce ... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ukcia widziałem, z jakąś blond d*pą w oktawce ... :gwizdanie:

gdzie? kiedy? o której?

blond :mysli: to dziwne :mysli:

Zwoleń, dziś, godz. ok 12,

blond :decayed:

Opublikowano

Ukcia widziałem, z jakąś blond d*pą w oktawce ... :gwizdanie:

Aleś dyskretny. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ukcia widziałem, z jakąś blond d*pą w oktawce ... :gwizdanie:

Aleś dyskretny. :decayed:

:wink4:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 13:12_________________________________________________myślę, że Brynia nie jest na tyle zazdrosna, że Ukcio z 3 d*pami podróżuje :rolleyes:, żeby mu awanturę dziką robiła :evil:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 13:14_________________________________________________Jestem na złotej, jak ktoś chce mały spot to bede ok godziny może dłużej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.