Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się czymś pochwalić - za ok 1,5 miesiąca parapetówa u mnie. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

sprzedajesz :?:

kupujesz? :naughty:

:mysli: zastanawiam się ile zaśpiewasz :naughty:
Opublikowano

sprzedajesz :?:

kupujesz? :naughty:

:mysli: zastanawiam się ile zaśpiewasz :naughty:

napisz mi pw ile byś chciał, bede wiedział czy jest sens dawać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

sprzedajesz :?:

kupujesz? :naughty:

:mysli: zastanawiam się ile zaśpiewasz :naughty:

zaproponuj coś rozsądnego :wink4:

który rok tej twojej :?:
Opublikowano

sprzedajesz :?:

kupujesz? :naughty:

:mysli: zastanawiam się ile zaśpiewasz :naughty:

zaproponuj coś rozsądnego :wink4:

wuju ,myślę że kolega dobrze się orientuje po ile chodzą,niech wpadnie kiedy przy okazji i bedziemy gadać :wink4:

nie wiem co i jak tam masz

i każdy sobie inaczej ceni..

ale on szuka czegoś w miarę tanio :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ale on szuka czegoś w miarę tanio :wallbash:

w miarę tanio można poloneza kupić :mysli::naughty::wink4:
Opublikowano

ale on szuka czegoś w miarę tanio :wallbash:

w miarę tanio można poloneza kupić :mysli::naughty::wink4:

albo malucha :polew:

nie gadałem z nim.. siostra mi mówiła co do tej pory oglądali to trochę się podłamałem i doradziłem dozbieranie kapitału :cool1:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:29_________________________________________________

majki, sprzedaj to Twoje Audi, coś fajniejszego sbie znajdziesz :naughty:

kurde też widziałam Tomasza po 14-stej na Warszawskiej, ....cóż za zbieg okoliczności :wink4: :gwizdanie:

kto za kim jeździ :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja też byłem na warszawskiej koło 14 :decayed: ale was nie widziałem

[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:30_________________________________________________

tanio...kurcze, ze 35 trzeba by krzyczeć, oczywiście błotnik bedzie pomalowany niebawem...jak będzie czas :wink4:

który rok :?:
Opublikowano

tanio...kurcze, ze 35 trzeba by krzyczeć, oczywiście błotnik bedzie pomalowany niebawem...jak będzie czas :wink4:

cena jak dla mnie :good: powiem mu ci i jak

co ty tam masz?

xenon

mała navi

masz grzane stołki?

Opublikowano

mam grzane stołki, tempomat,147 tys nalotu-potwierdzone ,2 kpl kół

pogadam i dam znać :cool1:

Opublikowano

dzwoniłem.. on szuka czegoś po taniości z pierwszych roczników :doh1:

Opublikowano

Majki no nawet ładna ;)) ale coś brakuje mi mocy z dołu albo takie mam tylko wrażenie jak jeżdżę teraz po tym co było wcześniej ;))

Tomaszu a gdzie chałupę kupiłeś ??:))

Wuju pewnie szuka lalki 2001-2002 za 20k ;>??

Opublikowano
  • Autor

to może vectrę 2002 by wział, za 21 oddam :naughty:

kombi :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Majki no nawet ładna ;)) ale coś brakuje mi mocy z dołu albo takie mam tylko wrażenie jak jeżdżę teraz po tym co było wcześniej ;))

Tomaszu a gdzie chałupę kupiłeś ??:))

Wuju pewnie szuka lalki 2001-2002 za 20k ;>??

Oziu nie bardzo rozumiem jak może mocy z dołu brakować po programie, przy turbo tak czy siak z samego dołu nie ciągnie

powinno ciągnąć przy tej mocy, wywal kata ...
Opublikowano

dzwoniłem.. on szuka czegoś po taniości z pierwszych roczników :doh1:

Moje maleństwo jest do sprzedania. Tylko czy da radę z 1.8 TQ?

Opublikowano
  • Autor

to może vectrę 2002 by wział, za 21 oddam :naughty:

kombi :mysli:

:no:

szkoda bo mam klienta na kombiaka
Opublikowano
  • Autor

dzwoniłem.. on szuka czegoś po taniości z pierwszych roczników :doh1:

Moje maleństwo jest do sprzedania. Tylko czy da radę z 1.8 TQ?

dłubnięty czy seria :?:
Opublikowano

Tomaszu a gdzie chałupę kupiłeś ??:))

To mówisz, że mam zarezerwować czas za 1,5 miesiąca :naughty: :naughty: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:53_________________________________________________

dzwoniłem.. on szuka czegoś po taniości z pierwszych roczników :doh1:

Moje maleństwo jest do sprzedania. Tylko czy da radę z 1.8 TQ?

dłubnięty czy seria :?:

Leciutko zmodyfikowany :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.