Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew:

a tobie co tak wesoło :)
Opublikowano

Oziu, dawno Cię nie widziałem. Ty chyba jakiś odmieniony jesteś. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

może już prawiczkiem nie jest :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może już prawiczkiem nie jest :polew: :polew: :polew:

wybił sęka w końcu :polew: :polew:

Opublikowano

może już prawiczkiem nie jest :polew: :polew: :polew:

nie no mcm przecież Tobie to obiecałem :gwizdanie: :gwizdanie:

WYJAZD NA ZLOT

jedzie nas 8 osób; Korzeń, Ozio, Asia, Michał, mcm, tomaszu, ukcio i ja

samochodów jedzie 3 - moja skoda, oziowe i korzeniowe audi

wyjazd o 8;30 max 9 z Radomia

czy tak jest OK, czy jakies zmiany??????????????

o widzę że biorę samochodzik :evil:
Opublikowano
  • Autor

o widzę że biorę samochodzik :evil:

jak nie chcesz ja mogę wziąć :wink4:
Opublikowano

o widzę że biorę samochodzik :evil:

jak nie chcesz ja mogę wziąć :wink4:

i tam nei ma problemu;> może w końcu nauczę się jeździć :D
Opublikowano
  • Autor

o widzę że biorę samochodzik :evil:

jak nie chcesz ja mogę wziąć :wink4:

i tam nei ma problemu;> może w końcu nauczę się jeździć :D

o karwa to ja z tobą nie jadę :naughty:
Opublikowano

o widzę że biorę samochodzik :evil:

jak nie chcesz ja mogę wziąć :wink4:

i tam nei ma problemu;> może w końcu nauczę się jeździć :D

o karwa to ja z tobą nie jadę :naughty:

nie to nie wezmę Michała będzie bezpieczniej :>
Opublikowano
  • Autor

o widzę że biorę samochodzik :evil:

jak nie chcesz ja mogę wziąć :wink4:

i tam nei ma problemu;> może w końcu nauczę się jeździć :D

o karwa to ja z tobą nie jadę :naughty:

nie to nie wezmę Michała będzie bezpieczniej :>

tomaszu się do Asi zapakuje :wink4:
Opublikowano

tomaszu się do Asi zapakuje :wink4:

:tongue4: może nie:D
Opublikowano
  • Autor

znalazłem jakieś archiwalne foty: :naughty: :naughty: :naughty:

spotradom.jpg

spotradom1.jpg

[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________na pierwszym poznaję 3 osoby na drugim 2 :wink4:

Opublikowano

znalazłem jakieś archiwalne foty: :naughty: :naughty: :naughty:

7_XrT9-b5f7605ce9d328d284f4e129f3843318.jpg

36Z4tr-b5f7605ce9d328d284f4e129f3843318.jpg

[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________na pierwszym poznaję 3 osoby na drugim 2 :wink4:

coś nie działa ;d

Opublikowano
  • Autor

u mnie widać :mysli:

Opublikowano

no mi pokazuje tylko opcję dodawania może trzeba się zalogować żeby zobaczyć;/

Opublikowano
  • Autor

no mi pokazuje tylko opcję dodawania może trzeba się zalogować żeby zobaczyć;/

a teraz (poprawiłem post)
Opublikowano

o ja pitole na 1 zdjęciu 2 osoby poznaje i jedną * ;> zresztą na 2-gim też ;>>

Spoko Brynia dla mnie to tam rybka :>

Opublikowano
  • Autor
:kox: fryzurka na 1 focie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.