Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

q***wa, ja dziś 3 fury pod rząd opierdoliłem, chyba otworze myjnie :decayed:

jestem lepszy ja 4 i zewnątrz i w środku :naughty:

no ja też to i tu :tongue4:

jeszcze podwórko całe umyłem to można jako 2 samochody wiec wygrałem :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

q***wa, ja dziś 3 fury pod rząd opierdoliłem, chyba otworze myjnie :decayed:

jestem lepszy ja 4 i zewnątrz i w środku :naughty:

no ja też to i tu :tongue4:

jeszcze podwórko całe umyłem to można jako 2 samochody wiec wygrałem :decayed:

przegrałeś ja podwórko też :cool1: myłem i ściany domu :naughty:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 18:48_________________________________________________a poza tym myłem sprintera maxa a to się liczy jako co najmniej 3 auta :gwizdanie:
Opublikowano

przegrałeś ja podwórko też :cool1: myłem i ściany domu :naughty:

ściany też :wink4:

i okna babci opierdoliłem :tongue4:

a poza tym myłem sprintera maxa a to się liczy jako co najmniej 3 auta :gwizdanie:

ja 2 kombi i verso :naughty:

przegrałeś :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

h*j widze ,że z tobą się nie wygra :tongue4:, bede jeździł do ciebie myć :wink4:

Opublikowano

a i połowa tranzita bo się ubrudził przy myciu podwórka :guma:

stawiasz flachę :kox:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 18:53_________________________________________________hu'j z takim myciem, jak na koniec zaczął deszcz padać i zaraz będą ujebane :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hu'j z takim myciem, jak na koniec zaczął deszcz padać i zaraz będą ujebane :wallbash:

zapomniałem o tym wspomnieć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hu'j z takim myciem, jak na koniec zaczął deszcz padać i zaraz będą ujebane :wallbash:

zapomniałem o tym wspomnieć :polew: :polew: :polew:

no nawet się przez miasto nie przelansowałem czystym ;(

majki dopiero teraz mi sie springi spasowały jak powinny :naughty: :naughty:

na leżących policjantach trochę większych przypierdalam progami :gwizdanie:

Opublikowano

Osz kuźwa, żal mi was chłopaki, a szczególnie wuja. :D

Opublikowano
  • Autor

wuju mcm co Wy wiecie o cieżkiej pracy

15 okien umyłam, powesiłam firanki, umyąłm 2 łązienki od góry do dołu

zaraz padnę na pysk a tu jeszcze końca nie widać

to zrobiłaś coś porównywalnego do nas, ale ci jeszcze trochę brakuje bo twojej roboty pogoda nie popsuła :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Osz kuźwa, żal mi was chłopaki, a szczególnie wuja. :D

grozisz mi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Osz kuźwa, żal mi was chłopaki, a szczególnie wuja. :D

grozisz mi :tongue4:

takiemu to ludzie pucują fury :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________

a deszcz....kropki mi na szybach zostawił ;(

kropki na szybach, dobre :):wallbash:
Opublikowano

wuju mcm co Wy wiecie o cieżkiej pracy

15 okien umyłam, powesiłam firanki, umyąłm 2 łązienki od góry do dołu

zaraz padnę na pysk a tu jeszcze końca nie widać

to zrobiłaś coś porównywalnego do nas, ale ci jeszcze trochę brakuje bo twojej roboty pogoda nie popsuła :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w poniedziałek powtórka z rozrywki :polew:

Brynia ja 27 okien dziś umyłem :gwizdanie:

Opublikowano

Ee tam, co wy wiecie o zabijaniu. Najlepszy jestem ja - nic dzisiaj nie zrobiłem! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ee tam, co wy wiecie o zabijaniu. Najlepszy jestem ja - nic dzisiaj nie zrobiłem! :decayed:

:good: :good: :good:
Opublikowano

Ee tam, co wy wiecie o zabijaniu. Najlepszy jestem ja - nic dzisiaj nie zrobiłem! :decayed:

można i tak :kox:

ide up***dolić do reszty samochód :naughty:

Opublikowano

wuju mcm co Wy wiecie o cieżkiej pracy

15 okien umyłam, powesiłam firanki, umyąłm 2 łązienki od góry do dołu

zaraz padnę na pysk a tu jeszcze końca nie widać

:hi:

A to sufitowe też? Toć to trzeba rusztowanie rozkładać :decayed:

Opublikowano

ide up***dolić do reszty samochód :naughty:

Widzę, że nie uznajesz kompromisów. :decayed:

Opublikowano

ide up***dolić do reszty samochód :naughty:

Widzę, że nie uznajesz kompromisów. :decayed:

nie :decayed:

albo czysty albo uj***ny :naughty:

powściekałem się troszku i jest to 2 :evil:

Opublikowano

A dziś znowu gąbeczka, szamponik i jedziesz. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bry :> :> :> :>

lecę na zkupy :witch:........biedny Ł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

bawcie się dobrze, miłej niedzieli :> :> :> :> :>

jak to się baba cieszy jak jedzie na zakupy :evil:

a ja chyba polecę na Kazimierz :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.