Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

we dwie :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko spoko G jeszcze młoda jest:)

Opublikowano

spoko spoko G jeszcze młoda jest:)

to chyba dobrze :naughty:

no chyba że za młoda :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:> :> :> :>

piateczek, uśmiech proszę :> :> :> :>

uśmiechnę się jak powiesz, że na spota znów jakieś ciasto upieczesz :mysli:
Opublikowano
  • Autor

mcm qurde.....będzie problem- ale .......postaram się :>

to nawet za chęci :> :> :> :> :> :>
Opublikowano
  • Autor

proszę, jaki cukier z rana leci :naughty:

ty mi tu o cukrze nie pierdziel ... :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:32_________________________________________________

proszę, jaki cukier z rana leci :naughty:

czasem sobie trzeba trochę (po)-słodzic :>

czasem trzeba też (po)-pieprzyć :wink4:
Opublikowano
  • Autor

słodźcie sobie, słodźcie...tyle waszego :>

dobra nie zabieram ci już roboty :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

dobra nie zabieram ci już roboty :tongue4

spoko, dobrze Ci idzie...widać szybko się uczysz :tongue4:

mistrzu :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano
  • Autor

a wiesz że Pani NAJ to uwielbia....... :wink4:

:polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:39_________________________________________________powinna zmienić nick NAJBrynia [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:40_________________________________________________Cześć NAJKaśka :hi::wink4:
Opublikowano
  • Autor

dobra nie zabieram ci już roboty :tongue4

spoko, dobrze Ci idzie...widać szybko się uczysz :tongue4:

mistrzu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dzisiaj będziemy słodzić jutro pieprzyć :gwizdanie:

piszę się na jutro :kox:
Opublikowano
  • Autor

:wink4: sobota jest idealna do (po)pieprzenia

sobota wieczór :kox::wink4:
Opublikowano
  • Autor

dokładnie :good:

i tak jestem podejrzany więc u mnie, u ciebie, czy na mieście :naughty:
Opublikowano
  • Autor

OK :)

Opublikowano
  • Autor

powiesz Pani mcm-owej że jedziesz się uczyc gotowac do Radomia

w to na pewno nie uwierzy :polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:04_________________________________________________

aż się boje zapyatc gdzie ?

myślę że spodobała by się wam obojgu :naughty:

mówisz :mysli::naughty:
Opublikowano
:hi: qrde ale si enie wyspałem ;/
Opublikowano

:hi: qrde ale si enie wyspałem ;/

to chyba dobrze :naughty::wink4:

no :D wypas A jak zobaczyła G to aż odskoczyła i nie wiedziała co zrobić i co powiedzieć :D
Opublikowano

:hi: qrde ale si enie wyspałem ;/

to chyba dobrze :naughty::wink4:

no :D wypas A jak zobaczyła G to aż odskoczyła i nie wiedziała co zrobić i co powiedzieć :D

trochę się jej nie dziwię

oj tam oj tam:>[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:39_________________________________________________jak się obudzi to zrobię wam fotki bo mam mega niewyraźne i tylko na telefonie jakoś wygląda
Opublikowano

Bryniu no właśnie tak się zastanawiam czy w tym pokoju nie pomyli ktoś wyrka:D

Opublikowano

Bryniu no właśnie tak się zastanawiam czy w tym pokoju nie pomyli ktoś wyrka:D

porzyjemy....zobaczymy.... :gwizdanie: :kox::polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:51_________________________________________________OZIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co jest na tej fotce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fajna G taka różowa :polew: :polew: :polew:

bierz ja na zlot :kox:

na zlocie jeszcze ucieknie więc wole nie ryzykować :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.