Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, miałem koszmar, obudziłem się, chyba już nie zasnę. :doh1:

Odzim, no to mieliście niezłą fuchę. :naughty: A w ogóle jakie to uczucie, kiedy E30 jest dla ciebie nowa? Dla mnie ona zawsze była stara. W podstawówce, kiedy zacząłem się interesować samochodami to była już stara i kanciata, już wtedy wolałem zaokrąglone piersi koleżanek i butelkowe kształty pani od polskiego (geografia też była niezła). Nigdy mi się ta zdzira nie podobała. A tu prosze, zakochałem się w emerytce ku***a. To wszystko przez Jarka, bo on mnie zaraził tymi zdzirami. Ale dźwięk mają naprawdę przyjemny i im bardziej wygrzany tłumik tym przyjemniej. Ale w pewnym momencie zdajesz sobie sprawdę z tego, że to co dla ciebie jest przyjemne to dla osób patrzących z boku to jest po prostu w-tuning (i nie mam tu na myśli wirtualnego tuningu). Sam siebie nazywasz fanem modelu, a ktoś cie nazywa dresiarzem, bo jeździsz czarną zdzirą z '80 lat. Ale co tam - liczy się przyjemność z jazdy, a lans schodzi na drugi plan.

O cholera, chyba zasypiam.. Wujek, jak kupisz to bordowe ścierwo to zabieram fotele - moje są zniszczone. Chyba że mi załatwisz ori kubełki sportsitz, o takie jak te:

sportsitz.jpg

A jak nie to mógłbyś mi załatwić oryginalną ETĘ. Ja się nią pobawię, stuninguję, a później może ją odkupisz ode mnie za grubie piniondze. :decayed:

A w ogóle to poznałem ostatnio taką jedną z którą się fajnie rozmawia, milczy i inne fajne rzeczy można robić. Nawet był pomysł, żeby pojechała ze mną na zlot, ale mcm się nie zgodził, bo powiedział, że będzie ciasno w pokoju. To przecież dlatego majki nie chciał jechać, bo był wkurwiony na tą całą sytuację i na mcma. Odzim cały czas chce się poświęcić i zwalnia jedną miejscówkę, ale teraz to już wuj z tym. Jariko z wujem jadą na panny do kozienic - odzim pewnie chce z nimi, ale nie wie jak zapytać. No, dla majkiego jest jeszcze szansa, że Ozio weźmie dwie A. A nawet jak weźmie jedną A. to też będzie szansa. Z resztą nie tylko dla majkiego... No ale Ozio nie może się o tym dowiedzieć, bo by zrobił z nami to samo co z Adrianem. Tak czy siak to Ozio nie powinien zostawiać drugiej A. bez opieki, bo przecież mokom zostaje w Radomiu, a to jest też niezły pies na suczki.

O cholera, widno się robi, więc idę spać. No ale jak tu zasnąć jak ta Brynia cały czas chrapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

A co to, tylko ja mam nie spać?? :decayed: Trzeba wstawać do roboty, żeby zarabiać piniondze na odpalenie beemy i kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked:

tomaszu, daj mi te tabletki co bierzesz na noc - widze ze fajna jazda jest po nich.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Oj, jazda może i fajna, ale później człowiek jest całkowicie wypompowany. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to poznałem ostatnio taką jedną z którą się fajnie rozmawia, milczy i inne fajne rzeczy można robić. Nawet był pomysł, żeby pojechała ze mną na zlot, ale mcm się nie zgodził, bo powiedział, że będzie ciasno w pokoju. To przecież dlatego majki nie chciał jechać, bo był wkurwiony na tą całą sytuację i na mcma...

łołołołoł... nic nie wiem o takiej sytuacji, a jak masz z kimś jechać to ja ci nie bronię i godzę się na wszystkie opcje ... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked:

tomaszu, daj mi te tabletki co bierzesz na noc - widze ze fajna jazda jest po nich.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Oj, jazda może i fajna, ale później człowiek jest całkowicie wypompowany. :wink4:

już w tym wieku bierzesz niebieskie pigułki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tym kinem w piątek?

O właśnie, w piątek idziemy na wódkę do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zaszyłem i wydłubię esperal dopiero na Bukowinę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

no hujnia jakaś ostatnio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...