Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo ten

Siedzi facet w barze a przy sąsiednim stoliku samotna kobieta. Taaka laska! "Ale piękna kobieta - myśli sobie. Podejdę do niej i zagadam. Ale co jej powiem? Na pewno coś wymyślę.Tylko żebym się nie zbłaźnił. Nie no, nie pójdę. Jestem taki nieśmiały. Ale ona jest taka piękna, muszę ją poznać! Powiem jej że zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Eee tam, na pewno mnie wyśmieje. To może postawię jej drinka i rozmowa sama się potoczy? Akurat, taka laska nie zwróci uwagi na takiego szaraka jak ja. Ale to moja wielka szansa, muszę ją wykorzystać! Gdybym tylko wiedział jak zacząć..."

W tym momencie kobieta wstała od stolika i zniknęła za drzwiami. "Uff, no to problem z głowy. Przynajmniej nie muszę się juz męczyć" Ale po chwili babka wraca i znów siada przy stoliku obok. "Tak, wróciła! To znak że jesteśmy sobie pisani,Bóg mi ja zesłał! Zagadam do niej, nie ma się czego bać. Żebym tylko wymyślił coś mądrego. OK stary, bierz się w garść i ruszaj." Gość wstaje, podchodzi do kobiety i pyta

- Srałaś?...

Opublikowano

Za każdym razem jak czytam ten kawał to słyszę to mocne akcentowanie na ostatnim słowie. :polew:

Opublikowano

Mistrz patelni, łahahahaha. :polew:

Opublikowano

może rano sie coś przypomni. ja padam

dobrze że nie zaliczyłem 500/10pkt na koniec :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja pierdziele, właśnie znalazłem kulki w kieszeni. :kox:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

jak Ciebie czytam, to od razu słyszę ten Twój dziki śmiech :polew:

Przyjedź w piątek na spota to zrobimy małą powtóreczkę. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu dotarłeś do domu??

Opublikowano

Tomaszu dotarłeś do domu??

A to myślisz, że z komóry bym tak nawalał te posty? :>

Opublikowano

halo

dzien dobry z poniedziałku,.

To ja Wam powiem tekst z malowania Wuja :a4fan:,.

pytam sie jaki to jest kolor, on idzie w zaparte że perła, a tu zonk, po polerowaniu wyszło że czarna, bardzo czarna gładka, a efekt perły to rysy po myjniach robiły,.

w kazdym rfazie w sobote mieliśmy rekordowego spota od rana do wieczora,.

polecam, i miłego tygodnia zyczę,.

Opublikowano
  • Autor

witojcie gorole i gorolki :decayed:

Opublikowano

witojcie gorole i gorolki :decayed:

i Radumiaki :hi:

Opublikowano

gdybym wiedział że będę jechał tylko 5 minut to bym dłużej został

chociaż z drugiej strony mijałem Ukcia więc skończyliśmy akurat :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::polew:

Opublikowano

Jestem jakiś taki niewyraźny dzisiaj.

A w ogóle to miałem sen - śniła mi się ta jędrna pupa co to ją widzieliśmy w sobotę rano.. :decayed:

Opublikowano

karva, Ty to ostatnio w ogóle jakis dziwny jestes, nie chcesz się przypucować co łykasz szujo :decayed:

Przechodzę mutację i tyle. :decayed:

Opublikowano

karva, Ty to ostatnio w ogóle jakis dziwny jestes, nie chcesz się przypucować co łykasz szujo :decayed:

Przechodzę mutację i tyle. :decayed:

teraz jestem zły, że odkajdankowalismy Cie od kaloryfera :evil:

Opublikowano

Nie fikajcie, bo wezmę kulki i was skapiszonuje na spocie. :>

Opublikowano

No nieźle się tam działo, jak widzę po tekstach, ale przynajmniej nie zmieniliście podejścia do świata. Nadal jesteście totalnie "pofikani". :good:

Bryńka jak znajdziesz czas przypominam o telefonie :gwizdanie:

Opublikowano
:wink4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 09:45_________________________________________________ale mi się nic nie chce;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.