Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no, uwielbiam określenie "wiejskie blachy". :D

Chyba się przemelduję.. :decayed:

blachy dzielimy na miejskie i wiejskie i co w tym dziwnego , a koles pisze radom a za blache (czytaj za granice miasta) trzeba gnac :kox:
Opublikowano

blachy dzielimy na miejskie i wiejskie i co w tym dziwnego , a koles pisze radom a za blache (czytaj za granice miasta) trzeba gnac :kox:

Ja kiedyś mieszkałem za granicą miasta i miałem WR, teraz mieszkam w mieście i mam WRA.. Odzim, czepiasz się.. :decayed:

:P no tomaszu i jakaś sofa albo coś do siedzenia przed TV:P

Kanapa zamówiona, niedługo przyjedzie. :naughty::kox:

Opublikowano

teraz mieszkam w mieście i mam WRA.. Odzim, czepiasz się.. :decayed

jak bedziesz miał meldunek w miescie to pogadamy i zarejestrujesz wtedy na siebie auto :kox:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

hehe,dobrze że wyedytowałes tego posta bo by się wziął i obraził :kox:

no :wink4:
Opublikowano

jak bedziesz miał meldunek w miescie to pogadamy i zarejestrujesz wtedy na siebie auto :kox:

Była mowa o tym, gdzie jest do obejrzenia to auto. Ty stwierdziłeś, że poza granicami miasta, bo ma więcej literek niż cyferek. :decayed: A może ma dwa mieszkania, albo wynajmuje albo coś. :kox:

Ja też na razie nie będę się tu meldował, więc mieszkam w R-miu i mam WRA-cojcie. :wink4:

A co do wyedytowania posta - ciekawe co tam było.. :evil: Tak czy siak to się nie obrażam, bo niby o co? No chyba, że napisałeś, że jestem burakiem czy coś w tym stylu, bo mam na samochodzie więcej literek niż cyferek. :>

PS. Nie ma to jak dyskusja z odzimem. :kox:

Będzie ktoś na spocie? :cool1:

Opublikowano

na spocie będe,tyle ze nie wiem jeszcze gdzie :gwizdanie:

To się zdzwonimy później. :wink4:

Opublikowano

jak by nie padało to i może ja przyjadę na być może ostatniego spota moja :a4fan:

Opublikowano

A co do wyedytowania posta - ciekawe co tam było.. :evil: Tak czy siak to się nie obrażam, bo niby o co? No chyba, że napisałeś, że jestem burakiem czy coś w tym stylu, bo mam na samochodzie więcej literek niż cyferek. :>

PS. Nie ma to jak dyskusja z odzimem. :kox:

(:

spoko nic nie było czego bym nie powtorzył i nie obraził bys sie tylko majki chciał podgrzać atmosfere :naughty:
Opublikowano

jak by nie padało to i może ja przyjadę na być może ostatniego spota moja :a4fan:

O maasz, wujo nie umi w deszcz jeździć. :decayed:

Opublikowano

ciiii :wink4:

Opublikowano

Siemka!!!Wróciłem.Wuju będę załatwiał swój temat,łapiesz się czy już nieaktualne?

Opublikowano

Siemka!!!Wróciłem.Wuju będę załatwiał swój temat,łapiesz się czy już nieaktualne?

się łapie :decayed: daj znaka co i jak :cool1:

Opublikowano

To co, w piątek zapiekanki u Morcina? :kox:

Opublikowano
  • Autor

kurde nie wiem czy bede, ale możecie wpaść na te "zapiekanki"... :cool1:

Opublikowano

kurde nie wiem czy bede, ale możecie wpaść na te "zapiekanki"... :cool1:

Masz być i koniec!

Opublikowano
:hi: for ALL
Opublikowano
  • Autor

:hi: for ALL

:hi:

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010' date=' 13:09[/size']_________________________________________________

kurde nie wiem czy bede, ale możecie wpaść na te "zapiekanki"... :cool1:

Masz być i koniec!

mogę być w Niemcowni :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:14_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/28137/Tomasz_szuka_dziewczyny

:decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:57_________________________________________________Tomek kiedy to było ... :gwizdanie: :cool1::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.