Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DOBRY! Potrzebuję na jutro jakiegoś osiłka do przeprowadzki u siostry. Ktoś jedzie? Będzie flacha, będą śledzie. Impreza z noclegiem. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siostra wolna czy zajęta bo nie wiem czy brać urlop :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

wstaw cv ze zdjęciem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

redło poszło wujek :?: :gwizdanie:

Opublikowano

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

Opublikowano

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

hihi mnie też chyba to czeka;) w sensie na pewno;) tylko astre 3;P
Opublikowano
  • Autor

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:
Opublikowano

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:

jak to co ze to regło to za 25 tys mozna dac i to wszystkie pieniadze :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

tylko astre 3

a to teraz astrą pomykasz
Opublikowano

jak to co ze to regło to za 25 tys mozna dac i to wszystkie pieniadze :decayed:[

25 tysięcy?? Nie za dużo?? :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja mówie, "dyche" moge dać :naughty:

Opublikowano

ja mówie, "dyche" moge dać :naughty:

O kutwa, zaszalałeś.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jak z tą twoją siostrą :gwizdanie:

Opublikowano

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:

jak to co ze to regło to za 25 tys mozna dac i to wszystkie pieniadze :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

tylko astre 3

a to teraz astrą pomykasz

nie nie to brata;) ale jak się nie będzie chciała sprzedać to opitole swój;)
Opublikowano

:no:

trochę niepoważni klienci mi się trafiają :wallbash:

a co gadają ... :mysli:

ty no klient widzi fure na alle.. cenę również, podoba mu się rezerwuje auto ( tego już nigdy nie zrobię) przyjeżdża ogląda

wszytko ok. furka się podoba, chce podjąć decyzje na spokojnie i obiecuje zadzonić następnego dnia rano.. i co? dostaje sms-a :wallbash: że jednak nie bo cena..treść już nie przytoczę choć nadawała by się do strefy śmiechy :polew:

jak z dziećmi :doh1:

Opublikowano
  • Autor

tacy są klienci niestety... :gwizdanie:

Opublikowano

tacy są klienci niestety... :gwizdanie:

no.. 1 auto sprzedaje to jeszcze się nie nauczyłem :disgust:

Opublikowano
  • Autor

trzeba brać poprawkę i się nie przejmować tym co gadają, bo każdy pier**li coś innego, a większość to "fachmani" lub przyjeżdżają z pseudo ekspertami :cool1:

Opublikowano

trzeba brać poprawkę i się nie przejmować tym co gadają, bo każdy pier***i coś innego, a większość to "fachmani" lub przyjeżdżają z pseudo ekspertami :cool1:

i to dużą, tylko nie rozumiem poco robić oględziny fury której się nie chce kupić :mysli: masa energii psu w dupe :doh1:

Opublikowano
  • Autor

miałem kiedyś taki przypadek klienci przyjechali oglądali z pl godziny gadali gadali i w końcu powiedzieli ile mają kasy na auto myślałem że parsknę śmiechem (mieli 2/3 ceny) :wallbash:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________myśleli że przyjadą pomarudzą i od razu 30% poleci w dół :confused4:

Opublikowano

są i tacy zawodnicy :wink4:

no moi.. obejrzeli wszytko ok, potargowaliśmy się odrobinę no ale chcieli się przespać :gwizdanie: a rano sms, w sumie miał racje że nie zadzwonił bo bym go wyśmiał :polew:

ale jebał to pies są inni zainteresowani, tylko k**wa nie wiem po co ich odsyłałem przez zeszły tydzień :wallbash:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________

myśleli że przyjadą pomarudzą i od razu 30% poleci w dół :confused4:

moi nawet nie marudzili bo nie znaleźli nic o czym nie powiedziałem przed :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.