Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o cześć mcm;P Jak żona?? :kox:

nie kumam :mysli:

:good:

podoba ci się ... :naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o cześć mcm;P Jak żona?? :kox:

nie kumam :mysli:

:good:

podoba ci się ... :naughty:

no nie powiem że nie;P a co zamieniamy się ;D?
Opublikowano
  • Autor

no powiem ci że Asia też niczego sobie ... :> :naughty:

Opublikowano

no powiem ci że Asia też niczego sobie ... :> :naughty:

tylko nie umie prasować koszul;/
Opublikowano
  • Autor

uuuuuuuuuuuuuu to się nie zamieniam, nie lubię w pogniecionych chodzić :cool1:

Opublikowano

wuju, jak będziesz sprzedawał tą swoją to mów. Strasznie się napaliłem. :decayed:

raczej się nie zanosi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zajeździsz to bedziesz sprzedawał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a może to już zajeżdżone, i tylko wygląda :cool1:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 12:53_________________________________________________tak jak było z A4 :decayed:

Opublikowano

ciiiiiiiiiiiiiii :gwizdanie: :bag:

Opublikowano
  • Autor

dobra nic nie mówiłem :naughty:

Opublikowano

no to kto pije ze mną na zakończenie mojej wyższej edukacyji:D?

Opublikowano
  • Autor

no to kto pije ze mną na zakończenie mojej wyższej edukacyji:D?

obruniłeś się :naughty:
Opublikowano

no to kto pije ze mną na zakończenie mojej wyższej edukacyji:D?

obruniłeś się :naughty:

ta siekiera i łopata poszły w ruch teraz muszę tylko posprzątać w bagażniku ;>
Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

Oziu, no to gratulacje. :th: Ja mam jeszcze obronę przed sobą.. :kwasny:

Opublikowano

Oziu, no to gratulacje. :th: Ja mam jeszcze obronę przed sobą.. :kwasny:

no i z tej okazji możemy się w ptk opić u Ciebie na parapetówce ;P
Opublikowano

siema, :a4fan: na podnosniku stoi u mechaniora, nowa skrzynka juz w środku, co do oleju o którym wczoraj pisałem, zlałem ten olej co był w tej kupionej skrzyni, i tam jest idealnie przezroczysty olej, bez opiłków itd, jak nowy z bańki, także pojelismy decyzję, że sprawdzamy stan i narazie smigam na tym co był,.

jutro odbieram :kox:

Opublikowano

siema, :a4fan: na podnosniku stoi u mechaniora, nowa skrzynka juz w środku, co do oleju o którym wczoraj pisałem, zlałem ten olej co był w tej kupionej skrzyni, i tam jest idealnie przezroczysty olej, bez opiłków itd, jak nowy z bańki, także pojelismy decyzję, że sprawdzamy stan i narazie smigam na tym co był,.

jutro odbieram :kox:

mądra decyzja , tak jak pisałem jezeli jest wszystko ok ten olej jest niewymienny i ma starczyć na cały żywot skrzyni [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:47_________________________________________________Oziu gratulacje
Opublikowano

Chyba że już gdzieś umieściłeś opis to daj linkę. :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161344.0 :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 00:12_________________________________________________ozix :oklaski: :drunk: jutro biorę się za skończenie pracy i też muszę się obronić :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.