Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

A przyjechałeś na ostatni spot. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

bo kazdy pasjonat motoryzacji musi miec choc raz BMW bo to jednak najlepsze auta RWD , podobno trzeba miec jeszcze przynajmniej raz alfe :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

ja czasem sie pojawiam, i nawet mam naklejkę klubową, pozdr

ale ostatnio zapierol mam, wiec czasu brak, aaaaa, jeszcze mam budowę domu,.

nawiasem, czy ktoś ma pojęcie czy ?DSG w golfie ma dwumasa???[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:01_________________________________________________

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

bo kazdy pasjonat motoryzacji musi miec choc raz BMW bo to jednak najlepsze auta RWD , podobno trzeba miec jeszcze przynajmniej raz alfe :naughty:

od dawna smigam czasem brata starym scorpio, 2.0 dohc, też bokiem lata, nie chce ktos, za tysiaka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW dobre nie jest złe alfą jezdził kolega z miska miał jazde rozpruł ze trzy razy i dał se spokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________ładne to A 8 lata takie srebrne chyba usa widział ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki mysli

ja czasem sie pojawiam, i nawet mam naklejkę klubową, pozdr

naklejkę i ja muszę se zapodać

ładne to A 8 lata takie srebrne chyba usa widział ktos?

Za duże. tongue4

ale jak ma 4.2 to i mocne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym wszystkich zaprosić na złocik nie wiem czy ktoś już wcześniej zapraszał.

Czas: 15 sierpnia 2011 [poniedziałek] start godzina 13:00

Miejsce: Ciechanów, ul. Niechodzka 5 [tak jak w zeszłym roku - parking galerii "Mrówka".

Na tym złociku będą wszystkie auta vag w tym również audi. Ja zamierzam się wybrać moją padlinką. I sorki za takie późne info ale ja sam wczoraj się dowiedziałem.

A tu link z zeszłego roku:

http://www.golf3.pl/topic...cka-vt27727.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo w poniedziałek jest święto i jest dniem wolnym od pracy a ten parking znajduje sie przy markiecie budowlanym i to może dla tego specjalnie ten dzień wybrali rok temu też było 15 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo w poniedziałek jest święto i jest dniem wolnym od pracy a ten parking znajduje sie przy markiecie budowlanym i to może dla tego specjalnie ten dzień wybrali rok temu też było 15 sierpnia

na stronie golfa 3 "Spotkanie rozpocznie się 15 sierpnia [niedziela] od godz.15:00 na parkingu "Galerii Mrówka" w Ciechanowie dla navi: Ciechanów ul. Niechodzka 5]

mam kursa na okęcie ale z rana :wallbash: szkoda że dopiero od 15 zlot tak to bym dwie pieczenie na jednym ogniu miał zapowiada sie ciekawie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

to se ja polatam :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

ty tu nie zagaduj tylko od tygodnia czekam na info kiedy astra ma przyjechac a ty nic sie nie odzywasz ,mam ją dać komuś innemu do roboty czy jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

ty tu nie zagaduj tylko od tygodnia czekam na info kiedy astra ma przyjechac a ty nic sie nie odzywasz ,mam ją dać komuś innemu do roboty czy jak

pamietam, odezwe sie wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...