Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czasami jakas sie pojawi :wink4:

Opublikowano

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

czasem;p
Opublikowano

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

A przyjechałeś na ostatni spot. :cool1:

Opublikowano

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

bo kazdy pasjonat motoryzacji musi miec choc raz BMW bo to jednak najlepsze auta RWD , podobno trzeba miec jeszcze przynajmniej raz alfe :naughty:
Opublikowano

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

ja czasem sie pojawiam, i nawet mam naklejkę klubową, pozdr

ale ostatnio zapierol mam, wiec czasu brak, aaaaa, jeszcze mam budowę domu,.

nawiasem, czy ktoś ma pojęcie czy ?DSG w golfie ma dwumasa???[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:01_________________________________________________

czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki :mysli:

bo kazdy pasjonat motoryzacji musi miec choc raz BMW bo to jednak najlepsze auta RWD , podobno trzeba miec jeszcze przynajmniej raz alfe :naughty:

od dawna smigam czasem brata starym scorpio, 2.0 dohc, też bokiem lata, nie chce ktos, za tysiaka???

Opublikowano

BMW dobre nie jest złe alfą jezdził kolega z miska miał jazde rozpruł ze trzy razy i dał se spokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________ładne to A 8 lata takie srebrne chyba usa widział ktos?

Opublikowano

ładne to A 8 lata takie srebrne chyba usa widział ktos?

Za duże. :tongue4:

Opublikowano
czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki mysli

ja czasem sie pojawiam, i nawet mam naklejkę klubową, pozdr

naklejkę i ja muszę se zapodać

ładne to A 8 lata takie srebrne chyba usa widział ktos?

Za duże. tongue4

ale jak ma 4.2 to i mocne :kox:

Opublikowano

Witam chciałbym wszystkich zaprosić na złocik nie wiem czy ktoś już wcześniej zapraszał.

Czas: 15 sierpnia 2011 [poniedziałek] start godzina 13:00

Miejsce: Ciechanów, ul. Niechodzka 5 [tak jak w zeszłym roku - parking galerii "Mrówka".

Na tym złociku będą wszystkie auta vag w tym również audi. Ja zamierzam się wybrać moją padlinką. I sorki za takie późne info ale ja sam wczoraj się dowiedziałem.

A tu link z zeszłego roku:

http://www.golf3.pl/topic...cka-vt27727.htm

Opublikowano

coś ta data zamotana bo 15 wypada w poniedziałek :gwizdanie:

Opublikowano

tak bo w poniedziałek jest święto i jest dniem wolnym od pracy a ten parking znajduje sie przy markiecie budowlanym i to może dla tego specjalnie ten dzień wybrali rok temu też było 15 sierpnia

Opublikowano
tak bo w poniedziałek jest święto i jest dniem wolnym od pracy a ten parking znajduje sie przy markiecie budowlanym i to może dla tego specjalnie ten dzień wybrali rok temu też było 15 sierpnia

na stronie golfa 3 "Spotkanie rozpocznie się 15 sierpnia [niedziela] od godz.15:00 na parkingu "Galerii Mrówka" w Ciechanowie dla navi: Ciechanów ul. Niechodzka 5]

mam kursa na okęcie ale z rana :wallbash: szkoda że dopiero od 15 zlot tak to bym dwie pieczenie na jednym ogniu miał zapowiada sie ciekawie ...

Opublikowano

w tam tym roku było 15 sierpnia w niedziele ja właśnie ze zlotu wróciłem

Opublikowano

i jak były perełki? czy samych golfy sie zleciały...

Opublikowano

siema

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

Opublikowano
  • Autor

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

to se ja polatam :wink4:
Opublikowano

siema

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

ty tu nie zagaduj tylko od tygodnia czekam na info kiedy astra ma przyjechac a ty nic sie nie odzywasz ,mam ją dać komuś innemu do roboty czy jak
Opublikowano

siema

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

ty tu nie zagaduj tylko od tygodnia czekam na info kiedy astra ma przyjechac a ty nic sie nie odzywasz ,mam ją dać komuś innemu do roboty czy jak

pamietam, odezwe sie wkrótce

Opublikowano

MCM, małolat niestety nie chciał ciemnego, kupił tego stalowego pazdziocha, pozdr

to se ja polatam :wink4:

a cos przedajesz :P?:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.