Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w piątek chyba do pracy będę miał na popołudnie :disgust:

ile rogal bierze za hamowanie ? bo przydało by się w końcu zobaczyć czemu 2.8 objeżdża m'ki :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie wiem ile bierze za hamowanie, ja zawsze placiłem za komplet, napisz mu PW

Opublikowano

nie wiem ile bierze za hamowanie, ja zawsze placiłem za komplet, napisz mu PW

tak też poczynię :)

Opublikowano

nie wiem ile bierze za hamowanie, ja zawsze placiłem za komplet, napisz mu PW

tak też poczynię :)

to nie masz blizej innej hamowni 80 -100 pln kosztuje najczesciej na jendna os

mcm -czemu nie masz wykresu nie masz na automacie opcji sport zeby cągnela biegi do konca , a ile Nm wyszło

Opublikowano

mcm, kox. :kox: A właściwie to jakim ty autem jeździsz? 330 E46?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem ile bierze za hamowanie, ja zawsze placiłem za komplet, napisz mu PW

tak też poczynię :)

to nie masz blizej innej hamowni 80 -100 pln kosztuje najczesciej na jendna os

mcm -czemu nie masz wykresu nie masz na automacie opcji sport zeby cągnela biegi do konca , a ile Nm wyszło

jest wersja sport i manual ale zawsze na pomiarze od 2000 zrzucała biegi w dół i nie dało się dokładnie hamować, przyblizony pomiar był robiony od ok 3000 ale Witek wiedzial co czyni i zobaczylismy w pewnym momencie te 220 kucy :cool1:, a poza tym na powrocie do domu to była calkiem inna jazda :kox:, aż balem sie że zarobie kilka Pkt. ale CB pare razy pomogło, najwyzsze cyfry dziś na blacie ok 240km/h[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:26_________________________________________________

A właściwie to jakim ty autem jeździsz? 330 E46?

taa ...
Opublikowano

to nie masz blizej innej hamowni

no pacz nie :gwizdanie:

sportmile w piasecznie chyba odwiedze albo rogala

chciał bym jakąś konkretna która da realny wynik a nie z +/- 20..

Opublikowano

wuju kiedyś u rogala hamowanie było 70pln

Opublikowano

mcm, sprzedajesz ten wóz? :decayed:

Opublikowano

Tomaszu jedna bemka Ci nie starczy:D?

Opublikowano
  • Autor

mcm, sprzedajesz ten wóz? :decayed:

który :decayed:
Opublikowano

mcm, sprzedajesz ten wóz? :decayed:

który :decayed:

a jakie mas na stanie:P?
Opublikowano
  • Autor

omege i bmw :)

Opublikowano

omege i bmw :)

no prawie wszyscy macie beemki;/
Opublikowano

Takie forum :tongue4: :tongue4: :tongue4:....

Opublikowano

który :decayed:

Ten co go w poniedziałek stuningowałeś. :naughty:

Tomaszu jedna bemka Ci nie starczy:D?

Ta od Marcina byłaby na co dzień. :wink4:

A Ty Oziu jeździsz A3, czy Mustangiem z '60 lat? :wink4:

Opublikowano

który :decayed:

Ten co go w poniedziałek stuningowałeś. :naughty:

Tomaszu jedna bemka Ci nie starczy:D?

Ta od Marcina byłaby na co dzień. :wink4:

A Ty Oziu jeździsz A3, czy Mustangiem z '60 lat? :wink4:

Ikarusem z '70;P
Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

Ikarusem z '70;P

Przegubowcem?? :kox: Zawsze chciałem takiego mieć. :>

ikarus-282.jpg

Opublikowano

Ten to jakiś mega przegubowiec :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.