Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: Pozdrawiam Niemcowni, dziś na autobanie zamknąłem budzik :kox: :kox: :kox::evil:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja się dziś obroniłem na pięć ;)

Opublikowano

a ja się dziś obroniłem na pięć ;) i właśnie Haka umarła;(

Kto to Haka? Twoja jaszczurka? Gratuluję obrony. :th:

Opublikowano

ni moje jaszczury mają się git :good:

Opublikowano

ni moje jaszczury mają się git :good:

Czyli kto?

Opublikowano

ni moje jaszczury mają się git :good:

Czyli kto?

no Hanka M.;>
Opublikowano

kurw@ :polew: :polew: :polew:

wszyscy pier**lą cały czas o wypadku jakiejś hanki :polew::kox:

Opublikowano

kurw@ :polew: :polew: :polew:

wszyscy pieprzą cały czas o wypadku jakiejś hanki :polew::kox:

no bo trzeba mieć talent żeby się zabić o karton;]
Opublikowano

siema wszystkim,

wreszcie jestem online :gwizdanie:

pochwale się, własnie zdałem państowy egzamin na starszego operatora numerów alarmowych, i tak szczerze przyznam się że w życiu sie tyle nie uczyłem co przez ostatni tydzień w Poznaniu,. nawet pić nie było kiedy. :wallbash:

a to realna fotka z podróży:

zabezpieczenie z homologacją: :naughty:

02112011254.jpg

kto będzie w piątek na spocie, ??? jest szansa że sie pojawię.

pozdro 4 ALL

Opublikowano

Ja moze sie pojawie... tylko, ze jeszcze nie jest sprecyzowane gdzie dokladnie jest spot

Opublikowano

ja będę:))) Kudłaty a co chodzi z tym starszy operator numerów alarmowych - w sensie w ogóle od początku :D Co to za operator:>? bo mi sie skojarzyło z dzwonieniem:>

Opublikowano

jest taki numer na ktory dzwonisz czyli 112 i wtedy kudlaty odbierze , poprostu mamy do niego darmowy numer :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:18_________________________________________________nie ma moze ktos laptopa uzywki na zbyciu za jakas malą kaske , bo w moim umarła plyta glowna po zalaniu browarem po raz enty

Opublikowano

jest taki numer na ktory dzwonisz czyli 112 i wtedy kudlaty odbierze , poprostu mamy do niego darmowy numer :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:18_________________________________________________nie ma moze ktos laptopa uzywki na zbyciu za jakas malą kaske , bo w moim umarła plyta glowna po zalaniu browarem po raz enty

no właśnie tak myślałem:) odzim a jakiego miałeś? bo może będę miał płyte ;P
Opublikowano

jest taki numer na ktory dzwonisz czyli 112 i wtedy kudlaty odbierze , poprostu mamy do niego darmowy numer :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:18_________________________________________________nie ma moze ktos laptopa uzywki na zbyciu za jakas malą kaske , bo w moim umarła plyta glowna po zalaniu browarem po raz enty

no właśnie tak myślałem:) odzim a jakiego miałeś? bo może będę miał płyte ;P

acer aspire 5520 to jest na amd
Opublikowano

cześć :hi:

Jutro macie spota? będę ok 18 w Radomiu

Opublikowano

fregaty nie ma tak że miała być słoneczna od następnego :tongue4:

Opublikowano

spotkajmy sie pod była fregata a potem moze podjedziemy na słoneczna i jakas miejscówe znajdziemy , chociaz jutro nie da rady bo sklepy sa zamkniete, to pod fregata

Opublikowano

czyli trzeba brać namiociki :( Kto ma najbliżej fregaty garaż:>??[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 13:29_________________________________________________a może by tak flaszeczke strzelić jutro?

Opublikowano
  • Autor

a może by tak flaszeczke strzelić jutro?

ty pijesz :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.