Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chodzi o giełdę' date=' nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

[/quote']

a mnie od razu uciszyli na 3 tygodnie, bez ostrzeżenia :gwizdanie:

bo jeden ZIELONY jest nadgorliwy troche ... :evil::cool1:

ta traktuje jak by to jego było ..to ten na litere F cie uciszył kudłaty bo dla mnie on jest od dawna tez na litere F ale inne znaczenie ona ma

ten na litere d ;), ale jak widać ten na F też jest przewrazliwiony ;):cool1:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 14:14_________________________________________________

Panowie, kiedy spocimy? :naughty:

;] no tak cza się spieszyć;)

:wstydliwy::decayed:

gola strzeliłeś ? :decayed::D

o ile mnie słuchy doszly jest strzelone 4 gole w radomskich ;):naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 14:15_________________________________________________jeden na pewno u mnie :naughty: a reszta sie przyzna :?: :naughty: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze się euro nie zaczęło a już tyle goli nasi strzelili ? :kox:

to ja się przyznam do zmiany stanu z końcem kwietnia, żeby nie było gola nie strzeliłem :D

Opublikowano
  • Autor

to ja się przyznam do zmiany stanu z końcem kwietnia...

gupek ... :doh1:
Opublikowano

prawie 8 lat już się bujam, gorzej być nie może :polew:

Opublikowano
  • Autor

prawie 8 lat już się bujam, gorzej być nie może :polew:

oj mało wiesz widze ... :cool1::naughty:
Opublikowano

prawie 8 lat już się bujam, gorzej być nie może :polew:

oj mało wiesz widze ... :cool1::naughty:

no ty na pewno wiesz więcej w tym temacie :good:

Opublikowano
  • Autor

prawie 8 lat już się bujam, gorzej być nie może :polew:

oj mało wiesz widze ... :cool1::naughty:

no ty na pewno wiesz więcej w tym temacie :good:

ale i tak niegdy w tych sprawach nikt nie słucha bardziej doswiadczonych kolegów :naughty:
Opublikowano

prawie 8 lat już się bujam, gorzej być nie może :polew:

oj mało wiesz widze ... :cool1::naughty:

no ty na pewno wiesz więcej w tym temacie :good:

ale i tak niegdy w tych sprawach nikt nie słucha bardziej doswiadczonych kolegów :naughty:

no w sumie racja,, z kobitami źle bez nich też po chu ju.. takie czasy :evil:

Opublikowano

żeby nie było z końcem kwietnia i ja zmieniam status :) i też bez gola jak narazie :)

Opublikowano

żeby nie było z końcem kwietnia i ja zmieniam status :) i też bez gola jak narazie :)

ta jeszcze powiedz że 28 :D:kox:

Opublikowano

ee to ja wcześniej bo 21

Opublikowano

;] ale z was strzelcy;) chyba nowy bramkarz wam się przyda;]

Ja też słyszałem o 4 brameczkach;) :kox: czasami i o 5;] huh ale będzie picia w tym roku;) Od jutra do środy jestem w rmiu to może jakieś pifko;]?

Opublikowano

ee to ja wcześniej bo 21

to opowiesz na gorąco jak wrażenie, będę miał jeszcze tydzień na zastanowienie :kox:

Opublikowano

Siema

ciekawy temat, piłka nożna, hehe, :cool1: pozdrawiam, i powodzenia życze, macie rację, trzeba sie ożenic, po co macie miec lepiej niż My,. :decayed:

Opublikowano

No cóż, oficjalnie ogłaszam, że strzeliłem gola! :kox:

I chętnie podjadę gdzieś z wami na piwko. :)

Opublikowano

gratuluję.

W październiku pępkowe!

Opublikowano

No cóż, oficjalnie ogłaszam, że strzeliłem gola! :kox:

I chętnie podjadę gdzieś z wami na piwko. :)

tomaszu poważnie??[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 10:48_________________________________________________to pisać termin kiedy co i jk i jakieś piwko sie zrobi

Opublikowano

koniec świata :D

Opublikowano

nie próżnujecie chłopaki :decayed::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.