Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien otwarty jest tym razem w sobotę jakoś od 12-13 na placu targowym, jak byście chcieli z radomia to na światłach w prawo za biedronkom w lewo będzie widać :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdążysz do tego czasu poskładać swoją?:cool:

Opublikowano
Witam szanownych forumowiczów z Radomia i okolic.

Mam pytanko, czy kojarzy ktoś z Was tę Audicę?

http://allegro.pl/audi-a4-ze-szwajcarii-skora-perfekcyjny-stan-i2226378411.html

Własnie kolega w pracy mi coś nawijał o tym :audi: ale to tylko jego znajomy ma generalnie był zachwycony ale ja na oczy go nie widziałem.: Guma:

Opublikowano
zdążysz do tego czasu poskładać swoją?:cool:

do tego czasu to już sprzedana będzie :grin:

poskładana to już jest :decayed:

choć w sumie znów trochę rozebrałem żeby się łatwiej pracowało

jestem w połowie detailingu :naughty:

35644882.jpg

Opublikowano
Witam szanownych forumowiczów z Radomia i okolic.

Mam pytanko, czy kojarzy ktoś z Was tę Audicę?

http://allegro.pl/audi-a4-ze-szwajcarii-skora-perfekcyjny-stan-i2226378411.html

Własnie kolega w pracy mi coś nawijał o tym :audi: ale to tylko jego znajomy ma generalnie był zachwycony ale ja na oczy go nie widziałem.: Guma:

Jestem ciekawy czy jest warta swojej ceny i czy z silnikiem wszystko ok. Mam nadzieję, że z czasem trochę zjedzie z ceny, wtedy może bym się bryknął obejrzeć ją ;)

Opublikowano
Witam szanownych forumowiczów z Radomia i okolic.

Mam pytanko, czy kojarzy ktoś z Was tę Audicę?

http://allegro.pl/audi-a4-ze-szwajcarii-skora-perfekcyjny-stan-i2226378411.html

Własnie kolega w pracy mi coś nawijał o tym :audi: ale to tylko jego znajomy ma generalnie był zachwycony ale ja na oczy go nie widziałem.: Guma:

Jestem ciekawy czy jest warta swojej ceny i czy z silnikiem wszystko ok. Mam nadzieję, że z czasem trochę zjedzie z ceny, wtedy może bym się bryknął obejrzeć ją ;)

Pewnie zejdzie ale to kwestia czasu jak wcześniej pozytywnie sie wypowiadał ale na oczy nie widziałem...:wink:

---------- Post added at 06:50 ---------- Previous post was at 06:49 ----------

dzien otwarty jest tym razem w sobotę jakoś od 12-13 na placu targowym, jak byście chcieli z radomia to na światłach w prawo za biedronkom w lewo będzie widać :wink:

Dzięki za podpowiedz ale nie ma też jak poczuć perfumy o zapachu spalonej gumy:banan:

Opublikowano

palenia tym razem nie bedzie :whistling:

Opublikowano

O! masz ci To radość dla oczu:naughty: (może będzie ta słynna co miotał nią szatan)

Opublikowano

siema, pozdro 4ALL

Opublikowano

oglądaliście "Kuchenne rewolucje" w Radomiu? ale żenada:kox:

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:47 ----------

http://tvnplayer.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-5,S05E05,10911.html

Opublikowano

Witam

Jestem tu nowy. Od 2tyg zostałem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 1.8T BEX.

Dużo jest osób na forum z Radomia i okolic? Robicie jakieś spoty na radomiu?

Opublikowano

tak beemek raz na rok :decayed:

Opublikowano

raz na rok? zobacz sobie co się dzieje na wrocławskiej tydzień w tydzień w niedziele. W takim razie o czym jest te 800str wątku spoty radomskie których nie ma? :P

Opublikowano

scenariusz telenoweli pisaliśmy czasem wieczorami :grin:

kiedyś były spoty tydzień w tydzień

Opublikowano

i czemu zaprzestaliście?? może by tak coś zorganizowac?

Opublikowano
i czemu zaprzestaliście?? może by tak coś zorganizowac?

Kiedyś spotykaliśmy się co piątek. Później przyszedł kryzys, rozebrali Fregatę i teraz spocimy tylko po wcześniejszym umówieniu się na forum. ;)

To co ludziska, spot w piątek?? :D

Opublikowano

Chętnie bym w końcu podjechał,gdzie teraz są te spoty i o której godzinie?

Opublikowano
Chętnie bym w końcu podjechał,gdzie teraz są te spoty i o której godzinie?

Wszystko jest do ustalenia, ale zwykle spotykamy się w piątki o godz. 19:00 na Wernera/Mireckiego przy dawnej Fregacie. No chyba że będzie brzydka pogoda to możemy się spotkać w Galerii Słonecznej.

To co, komu pasuje ten piątek? Może jakieś piwko?

Opublikowano

Jestem za

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.