Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No pewnie. Zachęcam do przeczytania całego wątku - będziecie mieli świadomość co tu się działo... :whistling:

toż to z miesiąc wolnego trza by mieć:wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

toż to z miesiąc wolnego trza by mieć:wink:

To pamiętaj - jak będziesz się nudził to masz co robić. :wink: Chociaż to i tak nie wszystko, bo pewnego dnia wybuchła WOJNA na forum i straciliśmy sporo postów, dlatego te posty, które zostały mogą w pewnych momentach tracić kontekst. :wallbash:

Idę na rower. Ktoś chętny? :)

Opublikowano

Chociaż to i tak nie wszystko, bo pewnego dnia wybuchła WOJNA na forum i straciliśmy sporo postów

kto to odważył się Wam pokasować posty?:doh:

Opublikowano

Tomaszu co tam siedziało pod maską w a 4 ?

Opublikowano

tomasz,

wrzuć jeszcze kilka tych fotek co wtedy Brynia i wujo byli, chyba wtedy to był nasz ostatnio rekord, bo ponad 10 aut było,

i wiekszość to A4ki,.

pozdro:a4fan:

Opublikowano

Widzę że i mnie na zdjęciu uchwyciło a raczej moje OOOO:)

Opublikowano
Tomaszu co tam siedziało pod maską w a 4 ?

A to samo co u Ciebie - 1.8 ADR, tylko że z 1995 r. :wink:

mokom, zaraz powrzucam jakieś zdjęcia..

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

mokom, specjalnie dla Ciebie:

Ozio i kajdanki (sorry Oziu :decayed: )

b8728f6d1699ae80gen.jpg

6b9e8137bc0a7d1dgen.jpg

Audice i brzydkie kaczątko

b48cda6d66f61a3cgen.jpg

Zaraz może wynajdę coś jeszcze...

Opublikowano

aż miło spojrzeć pewnie w tych latach co to było byłem zapatrzony w escotach...:doh:

Opublikowano

Czy to Michała ex?

82729668b87c40bagen.jpg

To jeszcze jakieś inne spoty:

2e392d7af6603129gen.jpg

b86aa90a82e5ba67gen.jpg

Jarka zdzira:

8189d01a576a32b3gen.jpg

Reszty zdjęć już nie mogę publikować, bo są z imprez we Fregacie itp. :wink:

A właśnie, ma ktoś zdjęcia z urodzin w Fanaberii ??

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

I na deser - Ułęż

79e9fa6c8e2304c7gen.jpg

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Opublikowano

http://images49.fotosik.pl/1506/b86aa90a82e5ba67gen.jpg

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

co za koło siedzi w tej B5? 18" czy 19" ? gdyby jeszcze ją położyć na glebę to by było miodzio.

Ta czarna B6 (foto przodem) chyba na glebie leży?

Opublikowano

co za koło siedzi w tej B5? 18" czy 19" ? gdyby jeszcze ją położyć na glebę to by było miodzio.

Ta czarna B6 (foto przodem) chyba na glebie leży?

Nie pamiętam co to za koło w tej B5. A czarnula B6 (chyba Michała) miała fajną glebę.

Opublikowano

a te golfy w tle to też od Was?

Opublikowano

Golfy w tle to VAG Radom. Przyjeżdżała też ekipa z MT-Radom i A4-klub, czyli my. :wink:

Opublikowano
Tomaszu co tam siedziało pod maską w a 4 ?

A to samo co u Ciebie - 1.8 ADR, tylko że z 1995 r. :wink:

z tego silnika za wiele juz sie nie da wyżeżbic?

czy coś wymodziłes?

Opublikowano

da się- wywalić i wsadzić 1.8T:naughty:

Opublikowano

jak na razie to szkoda mi bo ledwie dotarty niecałe 57tyś

wymieniał ktoś w b 5 -końcówki drążków L & P i

-wahacz tylny dolny "banan"

za czym patrzeć : Febi? wiadomo Lemforder cena ewentualnie?

Opublikowano

z tego silnika za wiele juz sie nie da wyżeżbic?

czy coś wymodziłes?

Rzeźbienie w tym silniku to tak jak remont kamienicy, która za rok ma być zburzona. Ja nic przy silniku nie robiłem - samochód pozostał całkowicie seryjny. Jedyny sposób to tak jak Kali mówi - SWAP na 1.8 T. :wink:

Opublikowano
jak na razie to szkoda mi bo ledwie dotarty niecałe 57tyś

wymieniał ktoś w b 5 -końcówki drążków L & P i

-wahacz tylny dolny "banan"

za czym patrzeć : Febi? wiadomo Lemforder cena ewentualnie?

jeśli zamierzasz dłużej pojeździć autem do wkładaj Lemmfordera ,jak nie to pakuj byle co. Febi to już przerost formy nad treścią:thumbdown:

Napisz do kolegi Tom77,ma spoko ceny.

Opublikowano

Na Sienkiewicza w Radomiu też jest przyjemny sklep z częściami.

Opublikowano

widzę że na wspomnienia się wam zebrało :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.