Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20 maja bodajże będzie Super oes na torze kartingowym,wybiera się ktoś?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
20 maja bodajże będzie Super oes na torze kartingowym,wybiera się ktoś?

Pewnie się wybiorę.

Opublikowano
Kurde, ożeniłem się, nie mam już czasu na gry. Ale za to mogę pojechać na tor do Ułęża w którąś niedzielę. Jedzie ktoś. :naughty:

to ze sie ożeniłes wcale nie przekresla tego ze nie mozesz grać:D:D mam w teamie kolesia co ma 35 lat i dwójke dzieci i nagina w gre. a drugi 39 i tez rodzina i dzieci:D:D ..... mają stare chłopy fantazje:D:D:D

Opublikowano

to ze sie ożeniłes wcale nie przekresla tego ze nie mozesz grać:D:D mam w teamie kolesia co ma 35 lat i dwójke dzieci i nagina w gre. a drugi 39 i tez rodzina i dzieci:D:D ..... mają stare chłopy fantazje:D:D:D

Wiesz, jak już sprzedam BMW to może wtedy zacznę grać w gry. :decayed:

Opublikowano

to bmw masz do jazdy codziennej czy na tor?

Opublikowano
to bmw masz do jazdy codziennej czy na tor?

Na tor. Typowo do upalania. :wink:

Patrzcie na to, hła hła hła. :grin:

Opublikowano
:facepalm: dres paski musi mieć ...
Opublikowano
:facepalm: ale patologia
Opublikowano

Nie no, ale chłopaki mają fazę. :grin:

Opublikowano

tomaszu!!! Po ślubie Ci odbija:P

Opublikowano
tomaszu!!! Po ślubie Ci odbija:P

KORBA :tonguemad:

Opublikowano

to ze sie ożeniłes wcale nie przekresla tego ze nie mozesz grać:D:D mam w teamie kolesia co ma 35 lat i dwójke dzieci i nagina w gre. a drugi 39 i tez rodzina i dzieci:D:D ..... mają stare chłopy fantazje:D:D:D

Wiesz, jak już sprzedam BMW to może wtedy zacznę grać w gry. :decayed:

to lepiej nie sprzedawaj!!!! ja jesli bym mial wybierac miedzy grą a samochodem to bym sie nawet nie zastanawiał!!! ja sie z kierą w ręku urodziłem:banan:

Opublikowano

No dobra, to na razie nie będziemy grać. :decayed:

Opublikowano

graj puki możesz potem będzie ciężko ;]

Opublikowano

koko koko euro spoko , są tu jacyś fani piłki nożnej? w Radomiu będzie strefa kibica,jedna z trzech na Mazowszu:naughty:

Opublikowano

przy dobrym wietrze to powinna być II liga jak nie sfajdają tego:wink:

Opublikowano
przy dobrym wietrze to powinna być II liga jak nie sfajdają tego:wink:

mówisz o lokalnej piłce,Radomiaku czy jak to się tam zwie? :facepalm:

Opublikowano

mhy :polew:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

na euro telebimy wywala pewnie pod m1 i koło gs u

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

na euro telebimy wywala pewnie pod m1 i koło gs u

Opublikowano
:hi: W Radomiu-Radomiak, a w Lipsku-Powiślanka Lipsko :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.