Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://ujarani.pl/24472 motto na weekend
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wódki się nie pije:naughty:

Opublikowano

O maasz, a ja dzisiaj idę na wódkę. Ale to trochę takie służbowe spotkanie, więc nie za bardzo mogę się wykręcić. :facepalm:

9jD8t9.jpg

/\

|| To co Kwinto wstawił

Opublikowano

1279641496bypatrykal500.jpg

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

:grin::grin::grin:

Opublikowano
1303729226_by_DCMBS_500.jpg?1303729228
Opublikowano
  • Autor
kiedyś byłem w ciekawym muzeum w de okazy niesamowite zbiór bogaty nawet Adolfa kabrio merc był

http://sinsheim.technik-museum.de/ warto zajrzeć jak by był ktoś w okolicy:kox:

ja mam z 70 km ale jeszcze nie byłem :decayed:

Opublikowano

mcm polecam jedz rano bogaty zbiór najlepiej sie prezentuje kolekcja ferrari na srodku ale reszta tez spoko

Lampeczki poliftowe valeo mi przyszły Europa z żarówkami :banan: za 323 pl i koncowki kupiłem ori lemy to po niedzieli będę miał wolny dzień czeka mnie dłubanie :naughty:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

ps z frajerami też nie pije :grin:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

ps z frajerami też nie pije :grin:

Opublikowano
przy dobrym wietrze to powinna być II liga jak nie sfajdają tego:wink:

no to wymęczyli tą II ligę:naughty:

Opublikowano
:git:
Opublikowano

Chyba zatrułem się wczoraj tatarem. :sick3:

Opublikowano

czy oby na pewno tatarem?...:wink:

Opublikowano
Chyba zatrułem się wczoraj tatarem. :sick3:

salmonella?:grin::grin::grin:

Opublikowano

lecz sie tym czym sie zatrułes

Opublikowano

No dobra, wódą też. :decayed:

Opublikowano

Czy ktoś wie jaka jest różnica między szybą zieloną, a solaryczną (czy może polaryczną) ? Muszę wymienić szybę i od ręki jest tylko zielona (ok. 600 zł), a fabrycznie mam solaryczną (ponad 800 zł). Podobno jest też jakaś szyba zielona (NoName) za 400 zł z groszami. Ktoś ma jakieś doświadczenia z wymianą przedniej szyby? :eusathink:

Opublikowano

solaryczna to taka jak w autach francuskich, odbija promienie i stad droższa cena a zielona to może mają na myśli taką z zielonym paskiem u góry?:eusathink:

Opublikowano
solaryczna to taka jak w autach francuskich, odbija promienie i stad droższa cena a zielona to może mają na myśli taką z zielonym paskiem u góry?:eusathink:

Zielona jest cała. Na moje oko od sorarycznej różni się tylko kolorem. Zielona jest zielona, a solaryczna fioletowa. Zastanawiam się czy warto dopłacać do solarycznej.

Opublikowano

ta solar niby odbija promienie słońca

Opublikowano
ta solar niby odbija promienie słońca

no co Ty?:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.